Potrzebowałem nowego roweru

Olka od samego początku mi bardzo imponowała. Dużo jeździła rowerem i cieszyłem się, że znalazłem kompana. Wcześniej nie miałem z kim wyruszać na wyprawy rowerowe i rzadko to robiłem. Nawet nie miałem porządnego roweru i chciałem kupić sobie jakiś nowy.

Kupiony rower w dobrej cenie

nowy rower Kross - cenaPrzed wiosną postanowiłem rozejrzeć się za jakimś nowym rowerem, bym w sezonie miał czym jeździć. Spodobał mi się w jednym sklepie nowy rower Kross – cena za niego była dość przyzwoita a marka znana. Wypytałem sprzedawcę o możliwości tego roweru oraz jakie miał hamulce. Na hamulce zawsze zwracałem uwagę i musiały być porządne. Rower od razu wpadł mi w oko i zdecydowałem się go kupić. Przy okazji wybrałem sobie porządny kask i nowe rękawice rowerowe. Do sezonu rowerowego byłem w pełni przygotowany. Olka od razu zwróciła uwagę na mój nowy rower, który bardzo jej się spodobał. Ona zresztą miała podobny i chwaliła go sobie. Pierwsza wyprawa była bardzo udana. Tak wygodnego roweru dawno nie miałem. Posiadał doskonałe amortyzatory, dzięki czemu jazda była jeszcze bardziej komfortowa. Rowerem jeździłem codziennie i nawet postanowiłem przesiąść się na niego jadąc do pracy. Pogoda sprzyjała i nie chciałem jeździć samochodem. W pracy mój nowy rower wszystkim się spodobał i koledzy go oglądali. Kiedy dowiedzieli się ile za niego zapłaciłem, to każdy był zaskoczony, że cena była taka niska. Dobrze trafiłem w tym sklepie, ponieważ w innych miejscach takie same rowery były jednak nieco droższe.

Z Olką spędzałem bardzo dużo czasu i cieszyłem się, że miałem z kim jeździć rowerem. Dziennie potrafiliśmy zrobić ponad sto kilometrów i był to nie lada wyczyn. Dzięki częstej jeździe rowerem wzmocniłem swoje mięśnie nóg i miałem o wiele lepszą kondycję niż dotychczas.