Praca przy układaniu kostki brukowej

Do pracy w mojej firmie musiałem ostatnio zatrudnić dużo osób, bo zleceń wpadało tak dużo, że skład, który miałem nie dawał rady ze wszystkim. Ludzi nie było trudno znaleźć do pracy, bo u nas w okolicy to było zawsze sporo osób z doświadczeniem i zaangażowaniem.

Doskonale ułożona kostka brukowa

układanie kostki brukowej toruńZlecenie, które dostałem od miasta było tak ogromne, że zaangażowałem do tego wszystkich swoich ludzi. W grę wchodziło układanie kostki brukowej toruń i musieliśmy to zrobić jak najlepiej. Wygrałem przetarg, o który tyle zabiegałem, ponieważ to zlecenie było dla ogromną szansą. Do roboty wziąłem wtedy nawet tych świeżo zatrudnionych pracowników, ponieważ wiedziałem, że sobie poradzą. Od samego początku wykazywali się ogromnym zaangażowaniem co dawało mi pewność, że z układaniem kostki to nie będą mieli żadnych problemów. Osobiście doglądałem cały czas jak idzie praca moim ludziom i czasami nawet sam pracowałem. Jestem właścicielem firmy, ale jak jest konieczność to także pracuję. Zlecenie dla miasta było największym w mojej karierze i dlatego tak bardzo się angażowałem. Kostkę brukową zakupiłem od nowego producenta, którego polecił mi znajomy z branży. Musiałem postawić na porządną kostkę brukową i dlatego posłuchałem jego rady. Okazało się to idealnym rozwiązaniem, ponieważ wszystko udało się wykonać tak jak należy. Przetarg, który wygrałem spowodował, że stałem się rozpoznawalnym przedsiębiorcą i zyskałem dzięki niemu wiele nowych zleceń, które dały mi spore zarobki.

Po wykonaniu zlecenia nagrodziłem dodatkowo wszystkich swoich pracowników. Każdy pracował bardzo ciężko i zasłużył na dodatkowe pieniądze. Najważniejsze dla mnie było, że z robotą wyrobiliśmy się na czas i nie było nawet jednego dnia opóźnienia. Świetnie nam poszło.