Praktyczne traktorki Castel Garden

 

Koszenie trawnika wcale nie musi być żmudną i ciężka czynnością, ponieważ już minęły czasy, kiedy robiło się to ręcznie kosą. Teraz każdy ogrodnik posiada profesjonalny sprzęt do koszenia trawnika, który może być zasilany spalinowo, na ropę lub prąd.

Kto kupuje traktor Castel Garden?

traktorek castel garden tanioTrawa jest rośliną, która może rosnąć niemalże wszędzie. Jej nasiona rozwiewa wiatr, dlatego spotkamy ją w mieście i na wsi. Jednak w ogrodzie nie chcemy żeby rosła nam w niekontrolowany sposób, dlatego ją właściwie pielęgnujemy. Poza oczywistym podlewaniem, trawę należy systematycznie kosić, aby nie zamieniła się w polną łąkę. W sklepach ogrodniczych znajdziemy kosiarki, kosy i traktorki, przeznaczone do różnej wielkości powierzchni. Do małych ogrodów, których powierzchnia nie przekracza dwudziestu arów, polecane są klasyczne kosiarki lub kosy spalinowe, gdyż nie zajmują wiele miejsca, a ich wydajność z powodzeniem wystarcza na taki trawnik. Jeżeli jednak mamy znacznie większy ogród, to konieczny będzie traktorek Castel Garden tanio go kupimy w sklepach internetowych. Jest to niezbyt duży pojazd, wyposażony w duże koła, pojemny kosz na trawę, który można opróżniać z pozycji kierowcy oraz hydrauliczne wspomaganie kierownicy. Jada takim traktorkiem jest bardzo prosta i wygodna, ponieważ ma on hydrostatyczną przekładnie biegów, napęd na tylne koła i zbiornik paliwa o pojemności dwudziestu jeden litrów. Dzięki niemu możemy na pełnym baku wykosić nawet sześćdziesiąt arów. Z pewnością taki pojazd na działce będzie niezastąpiony.

Jeżeli chodzi o cenę traktorków marki Castel Garden, to kształtują się one na poziomie ośmiu – dwunastu tysięcy złotych. W porównaniu z konkurencją jest to bardzo dobra cena, gdyż w tej klasie traktorki przeważnie kosztują znacznie więcej.