Prezent w postaci sukienki na sesję ciążową

Obecnie jestem w dziewiątym miesiącu ciąży. Przede mną końcówka i niedługo poznam moje pierwsze maleństwo. Dokładnie dwa miesiące temu zorganizowałam swój baby shower. Wśród prezentów górowały ubranka dla maleństwa, bądź dodatki. Głównie były to pieluszki i kocyki. Za to od mojej przyjaciółki dostałam jeden najbardziej wyjątkowy prezent.

Cudowna sukienka na sesję ciążową

sukienka ciążowa sesjaNa baby shower przygotowywałam się od tygodni. Zwyczaj organizacji takiej imprezy marzył mi się od początku, jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Od zawsze zazdrościłam koleżankom, które wstawiały przesłodkie zdjęcia z tego dnia. Dlatego starałam się jak najlepiej przygotować, zamówiłam catering ze słodkim stołem, wszystko spersonalizowane z imieniem naszej przyszłej córeczki, do tego mnóstwo różowych balonów. Na samą imprezę zaprosiłam kilka najbliższych przyjaciółek. W jednym z prezentów była sukienka ciążowa sesja od razu przyszła mi na myśl kiedy ją zobaczyłam. Była to piękna długa, biała koronkowa sukienka. Bardzo się wzruszyłam, bo moim drugim marzeniem w ciąży była, oprócz organizacji baby shower, właśnie sesja ciążowa, aby uwiecznić ten piękny moment w moim życiu. Jak mogłam się spodziewać, przyjaciółki stanęły na wysokości zadania i na koniec w moje ręce trafił piękny voucher właśnie na taką sesję.

Na sesję miałam się stawić w ósmym miesiącu ciąży. Mimo iż fotograf posiadał w swoim zbiorze różne suknie, ja poinformowałam, że bardzo chce pozować w sukience, którą dostałam w prezencie. Było to dla mnie bardzo ważne, bo chciałam uwiecznić ten prezent na zawsze. Zdjęcia wyszły finalnie cudownie. Sukienka ciążowa, którą dostałam zachwyciła fotografa do tego stopnia, że zostałam poproszona o namiar do koleżanki, by zdradziła gdzie ją kupiła.