Profesjonalna pralnia dla hotelu

Usuwanie zabrudzeń z różnych materiałów może być ciężkim zadaniem, bo ogólnie dostępne środki piorące nie zawsze sobie radzą z nietypowymi zabrudzeniami. Szczególnie ten problem dotyczy hoteli, bo tam pościel jest zmieniana raz dziennie. 

Jak wygląda usługa świadczona przez pralnie? 

pralnia dla hoteliFirmy, które świadczą usługi noclegowe, muszą mieć spory zapas pościeli i ręczników, bo muszą one być każdorazowo wymieniane na świeże po każdym kliencie. Niewiele hoteli może sobie pozwolić na posiadanie własnej pralni, więc najczęściej korzystają z usług firm zewnętrznych. Pralnia dla hoteli świadczy specyficzne usługi, gdyż są w stanie odebrać od klienta pranie i je przywieźć na miejsce zaraz po skończonej usłudze czyszczenia. Najczęściej pralnie mają podpisane specjalne umowy z hotelami na regularny odbiór prania. W dużych obiektach, gdzie znajduje się po kilkadziesiąt pokojów do wynajęcia, rzeczy są konieczne do wymiany każdego dnia i musi się to odbywać bardzo płynnie. Pralnie które obsługują hotele mogą być chemiczne, lub wodne w zależności od materiałów i produktów jakie są oddawane do czyszczenia. Bawełniane produkty najczęściej wymagają prania w wodzie w temperaturze sześćdziesięciu stopni Celsjusza, aby dokładnie pozbyć się wszystkich zabrudzeń i wysterylizować je. Hotele wymagają dokładnego odplamiania prasowania, gdyż tego żądają od nich standardy. Jakość obsługi jest dla nich najważniejsza, bo goście hotelowi zwracają uwagę na czystość w pokojach. Najlepsze są pralnie, które jednocześnie są wodne i chemiczne. 

Pralnie prężnie się rozwijają w naszym kraju i cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko hoteli, ale także restauracji i osób indywidualnych. Możemy w nich wyczyścić niemalże wszystko i pozbędziemy się każdej uciążliwej plamy.