projektuję meble metalowe i regały magazynowe

To czym się teraz zajmuję wyszło zupełnie przypadkiem. Kiedyś, jak pojechałem do kumpla do Bydgoszczy to pokazał mi swój nowy program do projektowania. Spodobał mi się i zacząłem się nim bawić.

Regały magazynowe i nowe zlecenie

regały magazynoweOkazało się, że świetnie sobie z tym radzę i zrobiłem z tego użytek. Teraz na projektowaniu zarabiam pieniądze. Głównie projektuję meble metalowe, ale ostatnio też zajmują się większym obszarem. Zacząłem nawet projektować regały, bo kiedyś dostałem od klienta takie zamówienie i stwierdziłem, że spróbuje. Oczywiście poszło mi doskonale i szybko wieść o moich zdolnościach rozeszła się w całym mieście. Dostałem nawet zlecenie na solidnie wykonane regały magazynowe z Bydgoszczy a także lady czy szafy przesuwne. Coraz więcej mebli projektuję i w przyszłości to chyba będę wykonywał wszystko. Podjąłem także współpracę z doskonałą firmą mago z Bydgoszczy i jestem przekonany, że ta współpraca będzie na długie lata. Moje projekty są zawsze cenione a klienci często do mnie przychodzą. Prawda jest taka, że mam dość konkurencyjne ceny co tym bardziej wszystkich przyciąga. Mój znajomy, którego odwiedziłem swego czasu w Bydgoszczy pogratulował mi sukcesu. Sam się zaskoczył, że jego program odegrał tak ważną rolę w mojej karierze zawodowej. Sam ode mnie zamówił nawet meble metalowe i cały czas powtarza, że jestem geniuszem. Ja to projektuję przeróżne meble metalowe a pomysły cały czas wpadają mi głowy. Czasami jak jadę do domu samochodem to potrafię się zatrzymać, bo wpadło mi coś ciekawego do głowy. Tak samo było jak chodzi o regały magazynowe, gdzie od razu narysowałem szkic swojego pomysłu.

Kiedyś to myślałem, że będę pracował jako handlowiec, bo z projektowaniem nie miałem nic wspólnego. Czas pokazał jednak, że muszę obrać inną drogę i dobrze się złożyło. Jestem szczęśliwy