Prowadzę catering w Toruniu

Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe, ale przynosi mi dużo radości. Prowadzę firmę cateringową, a więc udało mi się sprawić, że moja pasja czyli jedzenie stało się też moim sposobem na życie i mogę zarabiać robiąc to, co kocham. Jest to niesamowite uczucie pracować w miejscu, w którym czuje się po prostu przyjemnie.

Zajmujemy się głównie cateringiem dla firm

catering dla firm z ToruniaUsługi cateringowe stają się coraz bardziej popularne, co bardzo mnie oczywiście cieszy, bo moja firma ma więcej zleceń. Czasami aż za dużo i ciężko jest nam się wyrobić. Początkowo naszym głównym zajęciem był catering dla firm z Torunia, ale teraz dostarczamy jedzenie również np. na wydarzenia plenerowe czy też jakieś imprezy okolicznościowe. Jednakże i tak najwięcej zleceń mamy z różnych firm. Zlecenia te nie dotyczą tylko cateringu na jakieś spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne, ale mamy też kilkanaście biur do których codziennie dowozimy lunch. Staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni i nie znudzili się naszym menu, a więc często wprowadzamy jakieś nowości, albo dodajemy jakieś dodatkowe posiłki dla firm, z którymi już bardzo długo współpracujemy. Cały czas ten podnosimy swoje kwalifikacje i dbamy o to żeby nasze menu było oczywiście przede wszystkim smaczne, ale też i nowoczesne. Przykładowo, ostatnio bardzo popularne są wegańskie potrawy, a więc zarówno ja, jak i moi pracownicy musieliśmy się doszkolić w tym temacie.

Zastanawiamy się nad wprowadzeniem do usług naszej firmy tzw. cateringu pudełkowego. Jest to teraz bardzo popularna forma cateringu, w szczególności jeżeli mówimy o tzw. diecie pudełkowej. Aby jednak wprowadzić to w życie musimy dużo czasu spędzić nad jadłospisami i dobraniem takich potraw aby rzeczywiście były one smaczne, ale i dietetyczne.