Prowadzę szkolenia z programu magazynowego

Siedem lat temu, kiedy pojawił się mój syn Kuba postanowiłem założyć swoją firmę. Nie chciałem pracować dla kogoś, kto nie rozumiał że mam dziecko i potrzebuję więcej wolnego czasu wieczorami.

Program magazynowy jest doceniany

program magazynowyJako właścicielem firmy, prowadzę szkolenia z nowoczesnego programu wms. Wms program jest coraz bardziej doceniany przez właścicieli firm magazynowych. Początki mojej działalności były trudne. Miałem mało klientów, którzy byli chętni na moje szkolenia. Pomocny program magazynowy dla firm był dosyć drogi i pewnie dlatego mało magazynów decydowało się na jego zakup. Za granicą system wms jest bardzo doceniany i wiele firm z niego korzysta. U nas zawsze wszystko wolniej się dzieje. Nasze firmy, nie mają tyle pieniędzy co zagraniczne. Przez to zawsze z rezerwą podchodzą do wszystkich nowości. Jeszcze kilka lat temu w naszym kraju nikt o takim programie nie wiedział.. Ja kiedyś pracowałem na magazynie i na szkoleniu z bhp, pan, który kila lat mieszka za granicą o tym programie nam opowiadał. Postanowiłem po powrocie do domu poszukać więcej informacji na temat tego programu. Zarządzanie magazynem powinno być łatwe dla wszystkich pracowników. Postanowiłem dogadać się z producentem, ze będę robił szkolenia z jego systemu. Na początku pracowałem sam. Po kilku latach coraz więcej firm mnie prosiło o szkolenia i musiałem zatrudnić pomocnika, który razem ze mną organizował szkolenia. System wms nie jest taki trudny jak to się na początku wydaje wiele firm w dzisiejszych czasach z tego programu korzysta. Uważam, ze każdy biznes na początku ma gorsze dni ale trzeba je przetrać żeby móc cieszyć się ze swoich późniejszych osiągnięć.

Mój syn był dla mnie największą motywacją planuję jemu przekazać firmę. Na razie poszedł do szkoły ale lubi mi we wszystkim pomagać.