Przedszkole z Wilanowa

Razem z mężem jesteśmy rodzicami trzyletniego Stasia. Nasz synek jest bardzo samodzielny jak na swój wiek. Jako że chciałam wrócić do swojej pracy, postanowiliśmy znaleźć dla malca odpowiednie przedszkole. Mieliśmy zamiar wysłać go do prywatnego przedszkola w naszej dzielnicy, czyli w Wilanowie. Sporo czasu potrzebowaliśmy na wybór odpowiedniej dla naszego dziecka placówki.

Zapisanie dziecka do wilanowskiego przedszkola

prywatne przedszkole wilanówOd kilku lat mieszkamy z mężem w Wilanowie. Wyprowadziliśmy się z centrum Warszawy po to, by żyć nieco spokojniej. Wilanów wydawał nam się do tego najbardziej odpowiednią dzielnicą. Kiedy urodził nam się synek, poświęciłam mu się całkowicie, rezygnując z pracy w zawodzie. Ostatnio jednak stwierdziłam, że chciałabym wrócić do pracy. Nasz Staś był w wieku przedszkolnym i był stosunkowo samodzielnym dzieckiem. Dlatego też zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniej placówki. Mimo wszystko obiektem naszego zainteresowania było prywatne przedszkole Wilanów to spora dzielnica, dlatego do wyboru mieliśmy kilka placówek. Chcieliśmy podjąć rozsądną decyzję, dlatego daliśmy sobie na jej podjęcie trochę czasu. Jeździliśmy do różnych przedszkoli, by dowiedzieć się różnych rzeczy u źródła. Tym sposobem zdecydowaliśmy się na konkretne przedszkole w Wilanowie, mając nadzieję, że nasz synek dobrze się w nim odnajdzie. To był dla nas priorytet. Zadowolenie naszego dziecka ponad wszystko.

Teraz kiedy nasz synek już od jakiegoś czasu chodzi do wilanowskiego prywatnego przedszkola, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko odnalazło się bardzo dobrze w swojej grupie i jest szczęśliwe. Ja z kolei wróciłam do swojej pracy w zawodzie, co daje mi bardzo dużo satysfakcji. Cieszę się, że sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. To była słuszna decyzja.