Przydatny podsłuch w telefonie dziecka

Byłam bardzo przejęta, kiedy mój syn Tomasz dostał pierwszy telefon komórkowy od dziadka. Wiedziałam, ze jako dziewięciolatek będzie potrzebował stałego nadzoru rodziców. Teraz wszystko dzieje się tak szybko, a nie mogłam pozwolić na to, by mojemu synowi stało się coś złego, bo zadzwoni do niego jakiś naciągacz.

Montaż podsłuchu w telefonie dziecka

podsłuch w telefonieUważam, ze trzeba zawsze dbać o dobro najbliższych, zwłaszcza, kiedy są tom dzieci. Nie są to jeszcze ludzie, którzy mogą podejmować w pełni świadome decyzje, a naiwność  dziecka może go wpędzić w tarapaty. Dlatego postanowiłam, że zamontuję dziecku podsłuch w telefonie.  Chodziło mi przede wszystkim o nadzór numerów, których nie miał w swoich kontaktach. Rynek oferuje bardzo wiele ciekawych produktów, wiec nie miałam problemu, by znaleźć dobry podsłuch. Mój mąż Grzegorz opłacił cały sprzęt, twierdząc, ze lepiej wydać więcej na lepszą jakość, niż potem wymieniać i reklamować gorsze akcesoria. Miał w tym dużo racji. Zamontowałam podsłuch w kilka minut. Wyłapałam kilka telefonów telemarketerów. Od razu zadzwoniła do firm i powiedziałam, że nie życzę sobie, by dzwonili na telefon mojego dziecka. To dopiero mały chłopiec, który ma swój pierwszy telefon komórkowy i na pewno nie podpisze umowy. Poza tym, ciągłe telefony mogą go rozproszyć i przeszkodzić mu w nauce.

Kilka razy musiałam pisać skargi do firm, ale po czasie niechciane telefony ustały. Podsłuch na telefon dziecka to też znakomita sprawa, jeśli chodzi o sprawdzenie jego prawdomówności. Dowiedziałam się w ten sposób o kilku sprawdzianach i kartkówkach, na które mój syn Tomasz nie chciał się przygotować. Pod przykrywką rozmowy z nauczycielką, od razu zagoniłam go do nauki. Bardzo mocno wpłynęło to na poprawę jego ocen, a ja jestem zadowolona z zakupu podsłuchu.