Reflektory rozświetlą moją kuchnię

Jestem właśnie w trakcie urządzanie mojego nowego domu. Uwielbiam nietypowe rozwiązania i właśnie takich poszukuje do swoich wnętrz. Tym, co uwielbiam najbardziej, jest gra światłem. Dzięki odpowiednio dobranym lampom można bowiem uzyskać zupełnie niepowtarzalny klimat w danym pomieszczeniu. Właśnie jestem na etapie poszukiwania oświetlenie do kuchni.

Reflektory w naszych domach

reflektory szynoweNależę do osób, które uwielbiają oryginalne i nietypowe rozwiązania. Właśnie takie stosuje podczas urządzania mojego nowego domu. Ma być atrakcyjne, funkcjonalnie i oryginalnie. Uwielbiam tematykę oświetlenia. Jako pasjonatka malarstwa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak różne światło zmienia oblicze danego miejsca. Z tego też względu bardzo dużo czasu poświęcam na wybór lamp. W trakcie poszukiwań oświetlenia do kuchni natrafiłam na reflektory szynowe, które zachwyciły mnie swoją prostotą i możliwościami. Do tej pory refelktory kojarzyły się się z teatrem i koncertami. Okazuje się, jednak, że od jakiegoś czasu reflektor to także niezbędny element wyposażenia wnętrz biur i domów. Najczęściej stosuje się system szynowy, dający nieograniczone wręcz możliwość. Szyny można bowiem łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji. Można więc dokładać oświetlenie, kiedy jest nam za ciemno w danym miejscu. Takie reflektory szynowe znajdą się zapewne w mojej kuchni. Na razie jednak muszę znaleźć ich kształt, który idealnie sprawdzi się w koncepcji, którą sobie wymyśliłam.

Dowiedziałam się niedawno, że każdy z nas może poczuć się we własnym domu jak gwiazda na scenie. Coraz popularniejsze bowiem staje się montowanie reflektorów zamiast najbardziej klasycznego oświetlenia. Najczęściej stosuje się do tego system szynowy, dający wręcz nieograniczone możliwości kompozycyjne.