Rolety zebry do domu

 

Każdy z nas w swoim domu czy mieszkaniu chce się czuć komfortowo. Nikt nie lubi mieć wrażenia że jest podglądany lub obserwowany. Często w miejscach gdzie jest duże zagęszczenie budynków trudno czuć się komfortowo. Na szczęście mamy do dyspozycji różnego rodzaju rozwiązania.

Roleta w pasy do domu

roleta zebraW wielu domach popularne są rolety montowane na oknach. Są one wielozadaniowe i chronią nas nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Również mogą chronić przed promieniami słonecznymi w upalne dni. W nocy zapewniają nam komfortowy sen. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań. Możemy wybrać rolety jakie tylko chcemy. Dostosowane do naszych potrzeb. Popularnymi roletami są rolety dzień i noc. Są to rolety wewnętrzne, które pozwalają się komfortowo czuć zarówno w dzień jak i w nocy. Szczególnie lubiane są przez osoby mieszkające na parterze. Rolety dostępne są w wielu kolorach oraz opcjach montażu. Działanie rolet polega na ułożeniu względem siebie dwóch równoległych tkanin. Każda z rolet składa się z naprzemiennie ułożonych pasów które są kryjące lub transparentne. Przesuwanie tkanin względem siebie pozwala na regulację stopnia zaciemnienia lub oświetlenia pomieszczenia. Przez swój nietypowy wygląd i jasne i ciemne pasy na materiale rolety często wyglądem przypominają umaszczenie zebry. Roleta zebra to inna nazwa rolety dzień i noc również bardzo popularna. Niezależnie od tego jak nazwiemy roletę jest ona bardzo funkcjonalna. Wielu ludzi wymienia tradycyjne rolety, które jedynie zaciemniają pomieszczenie, na rolety z funkcją regulacji zaciemnienia pomieszczenia. Dzięki temu możliwe staje się oglądanie filmu wciągu dnia bez konieczności zaciągania rolet do samego końca. Łatwa regulacja daje możliwość ustawiania tkaniny w sposób najbardziej optymalny do naszych potrzeb.

Rolety dzień i noc są niezwykle przydatne i funkcjonalne. Pozwalają cieszyć się komfortem we własnym domu, zapewniają nam nie tylko bezpieczeństwo przed wzrokiem innych ale również w upalne dni stanowią ochronę przed wnikaniem promieni słonecznych do domu.