Rowerowe sakwy umieszczane pod siodełkiem

Krótsze i dłuższe wycieczki rowerowe są doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Dla niektórych jazda na rowerze daje możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście – można bowiem wtedy ominąć korki w godzinach szczytu. Niezależnie od tego, w jakim celu wsiadamy na rower, warto zaopatrzyć się w kilka praktycznych gadżetów.

Przydatna sakwa rowerowa pod siodełko

specjalna sakwa na rower pod siodełkoPodczas jazdy na rowerze czasami potrzebujemy torby, do której zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy. Jazda z torebką na ramieniu nie należy jednak do najwygodniejszych. Czasami potrzebujemy zabrać ze sobą tylko kilka najpotrzebniejszych drobiazgów, więc plecak wydaje się nieco zbyt duży – wygodniej jeździ się bez jakiegokolwiek ciężaru na plecach. Praktycznym rozwiązaniem jest specjalna sakwa na rower pod siodełko. Możemy w niej schować telefon, klucze czy portfel. Tyle rzeczy nam wystarczy, kiedy wybieramy się na krótszą przejażdżkę. Nie będziemy musieli się martwić, że coś wypadnie nam z kieszeni. Jest to bardzo wygodne – taka sakwa nie jest zbyt duża, dzięki czemu w żaden sposób nie przeszkadza nam podczas jazdy. Jej zamontowanie pod siodełkiem jest niezwykle proste, niezależnie od tego, jaki model roweru posiadamy. Warto postawić na sakwę wykonaną z wodoodpornych materiałów – nie będziemy się musieli martwić podczas deszczu, że nasze rzeczy zmokną.

Sakwy rowerowe tworzy się z myślą zarówno o długich wyprawach, jak i krótkich wycieczkach. W zależności od sytuacji, potrzebujemy zabrać ze sobą mniej lub więcej rzeczy. Dosyć pojemna sakwa umiejscowiona pod siodełkiem może się nam przydać w różnych sytuacjach. Mamy do wyboru modele o różnej wielkości, wykonane z trwałych materiałów. Możemy w takiej torbie schować rzeczy, które chcemy mieć zawsze pod ręką podczas wycieczek.