Sklep z kołdrami hotelowymi

Moja mama ma sklep już od wielu lat. Na przestrzeni lat asortyment tego sklepu bardzo się zmieniał. Kiedyś mama sprzedawała ubrania damskie, potem były to zabawki dla dzieci a teraz są do rzeczy do hoteli.

Kołdry hotelowe muszą być wytrzymałe

kołdry hoteloweW skład takiego asortymenty jaki mama ma teraz wchodzą na przykład kołdry hotelowe, takie specjalne właśnie dla hoteli i pensjonatów. Kołdry te są naprawdę wytrzymałe. No skoro będą pod nimi spały różne sposoby i mają służyć przez wiele lat to muszą być najwyższej jakości. Taki producent wie, że pościel hotelowa może zadecydować o tym czy klient będzie chciał jeszcze raz skorzystać z danego hotelu. Gdy ja śpię gdzieś w hotelu to także zwracam szczególną uwagę na to jak wyglądają poduszki hotelowe czy kołdry właśnie. Dla mnie ważne by taka kołdra była lekka i żeby było mi pod nią ciepło. W sklepie mama ma także ręczniki hotelowe w różnych rozmiarach. Mogą być to ręczniki reklamowe bo za drobną dopłatą można wyhaftować na ręczniku logo hotelu lub przynajmniej samą nazwę. Mama bardzo lubi sprzedawać te akcesoria do hoteli. To jest chyba w końcu coś co rzeczywiście się jej podoba. Najważniejsze, że ma chętnych, którzy chcą kupować te rzeczy. A to jest tak, że gdy już jeden hotel zdecyduje się na zakupy w sklepie mamy to już kupuje wtedy co jakiś czas. Bo przecież trzeba co jakiś czas dokupić ręczników czy pościel. Te rzeczy jednak co jakiś czas się zużywają lub pobrudzą a już wtedy nie nadają się do dalszego użytkowania. Mama wśród swoich klientów ma przede wszystkim właścicieli hoteli ale także właścicieli pensjonatów lub nawet gospodarstw agroturystycznych.

Tak naprawdę z roku na rok klientów ma coraz więcej. Pewnie też dlatego, że rzeczywiście ceny w jej sklepie nie są zbyt wysokie. Mogłaby spokojnie na niektóre towary podnieść nieco cenę.

Więcej w temacie można znaleźć na: http://www.pamavi.pl