Skuteczne leki na raka

W dzisiejszych czasach ludzkość walczy z wieloma nieuleczalnymi chorobami, które choć są znane od dawna, to ciągle nie ma na nie lekarstwa. Wiele z nich jest bardzo podstępnych i przez wiele lat się rozwija wewnątrz organizmu, nie dając żadnych oznak.

Czy nowotwór można wyleczyć?

lek na raka naturalnyWiększość ludzi nie bada się profilaktycznie, a lekarza odwiedza dopiero, kiedy coś niepokojącego się dzieje. To bardzo złe postępowanie, gdyż wiele schorzeń ma początki bardzo niewinne, które często są bagatelizowane i zrzucane na karb przepracowania, braku snu czy złej diety. Oczywiście tak też może być, ale bywają przypadki, kiedy jest to na przykład nowotwór. Powszechnie rak jest uważany za śmiertelną chorobę, ale przede wszystkim dlatego, że jest dość późno wykrywany, a to znacznie zmniejsza szanse na przeżycie. Wczesna diagnoza daje duże szanse na wyleczenie, dzięki czemu pacjent może przeżyć. Główną metodą leczniczą jest chemioterapia, które choć jest skuteczna, to ma wiele skutków ubocznych, których może nie przetrwać słaby organizm. Niektórzy pacjenci wierzą, że istnieje lek na raka naturalny, ponieważ wiele roślin wykazuje silne działanie antyrakowe. Jednak żadna z nich nie ma ich jednoznacznie potwierdzonych badaniami naukowymi. Mówiąc o naturalnych lekach, pacjenci często wspominają o soku z Noni czyli Morwy indyjskiej, która pochodzi z regionów Polinezji. Tamtejsza ludność twierdzi, że sok ten ma właściwości antynowotworowe, gdyż zawiera aktywne substancje mogące hamować lub nawet likwidować komórki rakowe.

Oczywiście picie takiego soku nie powinno zaszkodzi pacjentom, ale czy całkowicie ich wyleczy z raka, tego nikt nie potrafi udowodnić. Medycyna wciąż jest bezradna wobec wielu nowotworów, które są o kilka kroków przed nią i zbierają śmiertelne żniwo każdego roku.