Skuteczne zahamowanie wypadania włosów

Coraz więcej osób boryka się z problemem wypadania włosów. Włosy mogą wypadać z różnych powodów, zarówno przez problemy hormonalne, jak i niedobory witamin i minerałów, aż po poważne schorzenia. Na rynku istnieje wiele zabiegów, które będą wzmacniały włosy i chroniły je przed wypadaniem. Preparat DR CYJ podawany w skórę głowy zapewnia spektakularne efekty, pogrubiając i zagęszczając włosy. Chroni je ponadto przed nadmiernym wypadaniem.

Dla kogo preparat DR CYJ?

dr cyjPreparat zdobył nagrodę od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w kategorii „zdrowe włosy”. W jego skład wchodzi 7 peptydów oraz kwas hialuronowy. Jak obiecuje producent, efekt zahamowania wypadania włosów widoczny jest już po 1 zabiegu, kolejne zabiegi będą stymulowały włosy do wzrostu i sprawiały, że włosy będą grubsze i zdrowsze. Mezoterapia skóry głowy z życiem środka DR CYJ jest stworzona dla wszystkich osób, borykających się z problemem łysienia bądź wypadania włosów. Zabieg wzmacnia i rewitalizuje mieszki włosowe, wspaniale wzmacnia włosy po przeszczepie. Zabieg znacząco poprawia krążenie na skórze głowy, dzięki czemu cebulki stymulowane są do pracy. Preparat zawiera również substancje, które mają przedłużony czas uwalniania. Produkt polecany jest również w przypadku łysienia androgenowego. Dla utrzymania się efektu zabieg należy powtarzać go przynajmniej raz w roku. Dzień przed zabiegiem niewskazane jest spożywanie alkoholu.

Składniki aktywne znajdujące się w preparacie skutecznie pobudzają włosy do wzrostu. Zabieg skierowany jest dla kobiet i mężczyzn. Producent ma w swojej ofercie również szampony, sera i odżywki do codziennego stosowania, które podtrzymają efekty terapii, dostarczając cały czas składników odżywczych i pobudzając mieszki włosowe. Produkt zapewnia pielęgnację skórze głowy.