Spódnice medyczne dla pielęgniarek

Pracuję od dwunastu lat w szpitalu, jako pielęgniarka. Dzisiaj rano, gdy przyszłam na dyżur, usłyszałam, że będziemy mieć nowe stroje i musimy iść się wymierzyć i podać swój rozmiar do ordynatora szpitala. Bardzo się ucieszyłam, że będziemy mieli nowy ubiór, zawsze to coś innego, niż dotychczas. Okazało się, że będą to spódnice medyczne. 

Przymiarka praktycznej spódnicy medycznej

praktyczna spódnica medyczna z kieszeniamiNastępnego dnia ponownie przyszłam na dyżur i okazało się, że spódnice już leżą u nas w kantorku. Mamy je przymierzyć i zgłosić, czy są odpowiednio dobrane pod nas. Gdy weszłam do kantorka, to jedna z koleżanek powiedziała, że to nie jej rozmiar, inna, że kolor jej nie odpowiada. Zastanawiałam się, jaką ja dostanę. Wyszło, że jest to praktyczna spódnica medyczna z kieszeniami. Bardzo mi się wizualnie spodobała. Nie dość, że była ładna, to jeszcze bardzo praktyczna. Przymierzyłam ją i okazało się, ze leży idealnie. W dodatku bardzo czuję się w niej komfortowo. Pokazałam ją koleżankom, i stwierdziły, że leży na mnie bardzo dobrze. Założyłam do tego swoją pielęgniarską podkoszulkę, którą noszę na co dzień. Bardzo pasowała do niej. Mogłam teraz spokojnie przechadzać się po szpitalu, a wszyscy zachwalali, że ładnie w niej wyglądam. Bardzo podobają mi się kieszenie, do których mogę włożyć niezbędne rzeczy, takie jak długopis, czy notes. Koleżanki będą musiały poczekać, aż przyjdą nowe spódnice, a ja już mogę cieszyć się ze swojej.

Dobrze jest przychodzić do pracy i przymierzać w dodatku ubrania. W tym przypadku przyjemność została połączona z praktyką. Przymierzanie spódnicy nie sprawiło mi takiego problemu, jak moim koleżankom. Do tego bardzo się cieszę, że mam nowy strój, w którym mogę czuć się swobodnie. Nie  mogę się doczekać, jak jutro przyjdę do pracy. Może coś nowego jeszcze dostaniemy.