Sprzedaż drzwi w Lipnie

Pracuję w sklepie z drzwiami. Jestem tam kierownikiem. Bardzo lubię tutaj pracować. Nasz sklep ma dużo klientów. Ostatnio do sprzedaży trafiła nowa kolekcja drzwi. Niestety mamy mało chętnych na nie. Muszę teraz zrobić na nie jakąś ofertę sprzedażową tak, by zachęcić klientów do ich kupna. Mam nadzieję, że zrobię ciekawą ofertę. 

Oferta sprzedaży drzwi w Lipnie

drzwi - lipnoNasz sklep znajduje się w Lipnie. Ofertę sprzedażową będę musiała zrobić dla mieszkańców tego miasta i okolic. Nasza kolekcja składa się z drzwi dębowych, które są ciemnego koloru. Niektóre modele są oszklone, a niektóre  nie. Postanowiłam, że zrobię dobry opis do nich. Między innymi ważne jest to, by dokładnie opisać materiał, z którego zostały wyprodukowane drzwi. Dąb jest bardzo trwałym materiałem, który łatwo się czyści. Podkreśliłam w ofercie, że ciężko je uszkodzić, co może być atutem. Cena jest bardzo przystępna dla każdego klienta. Swoją ofertę sprzedażową nazwała bardzo łatwo. Mianowicie jej nazwa to: drzwi – lipno. Liczę na to, że pojawi się tutaj mnóstwo klientów. Na stanie sklepu mamy dwadzieścia par drzwi tej konkretnej kolekcji. W razie dużego popytu jesteśmy w stanie szybko domówić drzwi. Ważnym punktem oferty jest fakt, że dowóz na terenie miasta jest darmowy, co może skusić klientów. Sama zastanawiam się, czy nie zakupić sobie takich drzwi do swojego mieszkania. Myślę, że bardzo ładnie by się prezentowały.

Już następnego dnia, po wystawieniu oferty, zaczęli zgłaszać się klienci. Byli bardzo zainteresowani tymi drzwiami, co bardzo mnie ucieszyło. Oczywiście pokazuję klientom wszystkie modele, jakie mamy w tej kolekcji. Dla każdego znajdą się tutaj ładne drzwi do wyboru. Liczę na bardzo wysoki popyt. Klienci mówią, że bardzo kusząca jest cena tych drzwi.