Sprzedaż używanych łóżek rehabilitacyjnych

 

Mój syn pracował od kilku lat za granicą. Nie wiedziałem do końca co robił, bo miał bardzo szeroki zakres obowiązków i często zajmował się czymś innym. Miałem z nim bieżący kontakt i średnio raz w miesiącu przyjeżdżał do domu w odwiedziny. Syn świetnie sobie radził i byłem z niego dumny.

Sklep oferujący łóżka rehabilitacyjne w doskonałym stanie

łóżko rehabilitacyjne sklepJa posiadałem własny sklep i oferowałem w nim sprzęt medyczny. Też sobie radziłem i nie mogłem na nic narzekać. Pewnego dnia syn do mnie zadzwonił z zagranicy. Zaskoczyłem się, bo rzadko to robił. Podał mi model i zapytał czy takie konkretne łóżko rehabilitacyjne sklep mój oferował w sprzedaży. Ja łóżek rehabilitacyjnych nie oferowałem, ponieważ były dla mnie za drogie. Syn miał na zbyciu kilka takich łóżek używanych, które były w idealnym stanie. Na dodatek mogłem nabyć je dosłownie za grosze. Nie miałem się nad czym zastanawiać zwłaszcza, że syn miał wyłożyć za mnie pieniądze. Sam nawet zorganizował mi transport do sklepu. Kiedy dotarły do mnie te łóżka rehabilitacyjne, to byłem nieco zaskoczony, ponieważ wyglądały jak nowe. Zadzwoniłem do syna, żeby zapytać o te łóżka a on potwierdził, że były używane. Wystawiłem je na sprzedaż w swoim sklepie i wiedziałem, że zrobiłem interes życia. Ceny łóżek ustawiłem dość wysokie, ponieważ musiałem też coś na tym zarobić. Zresztą i tak było bardzo tanio jak na ceny rynkowe. Mój sklep dowiedziało mnóstwo ludzi i łóżka dość szybko udało się sprzedać. Syn podesłał mi kolejną partię.

Używane łóżka rehabilitacyjne na stałe zagościły w moim sklepie medycznym, bo opłacała mi się ich sprzedaż. Zresztą zawsze były one w doskonałym stanie i nie nosiły właściwie żadnych śladów użytkowania. Syn o mnie pomyślał i byłem mu za to naprawdę bardzo wdzięczny.