Świetna firma zakładająca spółki znaleziona przez znajomego

Mój znajomy ostatnio miał pewien drobny problem – chciał otworzyć swoją firmę, ale nie bardzo orientował się w prawie. Poleciłem mu by założył spółkę, ponieważ jest to bezpieczniejsze niż jakakolwiek inna forma prowadzenia działalności.

Zakładanie spółek z profesjonalistami

zakładanie spółekPostanowił sprawdzić, jak odbywa się rejestracja spółek. Początkowo myślał, że uda mu się to załatwić w pojedynkę, ale niestety okazało się to być zbyt trudne. Nie tylko było dużo formalności i papierkowej roboty, ale wielu zapisów zwyczajnie nie rozumiał. Postanowił nie ryzykować tym, że w przyszłości będą z tego większe problemy. Znalazł firmę, dla której zakładanie spółek na terenie Wrocławia było chlebem powszednim. Do tego przy okazji znalazł już kto będzie świadczył dla niego usługi księgowe. Firma załatwiła sprawę praktycznie od ręki i to tak, że przez cały okres działalności firmy nikt nie przyczepił się do niczego. Być może we Wrocławiu wszystkie firmy działały równie sprawnie, ale znajomy wyjątkowo polubił tę jedną, która założyła mu spółkę. Trzeba im oddać, że faktycznie zrobili wszystko tak jak trzeba było, bez żadnych dodatkowych opłat, bez przeciągania w nieskończoność. Ponieważ był z nich bardzo zadowolony, polecał ją wszystkim swoim znajomym, co zostało przez tę firmę odnotowane. Z każdym kolejnym miesiącem opłaty za usługi księgowe malały, na święta zaś znajomy dostał od nich nietani upominek. Gdy mi o tym opowiedział byłem w szoku, że ktokolwiek w tych czasach tak bardzo dba o swoich klientów. Postanowiłem zmienić firmę, która dotychczas świadczyła dla mnie usługi księgowe.

Prawdopodobnie jako zwykły klient nie będę traktowany aż tak dobrze jak ktoś, kto zapewnił im dziesiątki, jak nie setki nowych klientów. Mimo wszystko jednak czułem się bardzo dobrze korzystając z ich usług i na pewno nie zamierzałem z nich rezygnować.