Świetny plecak Herlitz

Kiedy moje dziecko miało zacząć kolejny etap swojej edukacji, czyli pójść do pierwszej klasy szkoły podstawowej, byłem bardzo podekscytowany. Obiecałem sobie też wtedy, że zrobię wszystko, by maksymalnie ułatwić swojemu synkowi adaptację do nowej sytuacji. By go nieco przyzwyczaić do szkoły, zabrałem go na zakupy szkolnej wyprawki. W szczególności istotny był dla nas odpowiedni tornister.

Istota pierwszego tornistra dla ucznia

tornister herlitz smartMoje dziecko nie do końca zdawało sobie sprawę, na czym będzie polegała nauka w szkole. Dlatego też synek był bardzo zdziwiony, jakich akcesoriów będzie potrzebował na co dzień. Kiedy dotarliśmy wspólnie do dużego sklepu z artykułami szkolnymi dla dzieciaków, spoglądał na wszystkie produkty, jakby był oczarowany. Zakupy rozpoczęliśmy od najważniejszego, czyli od kupna plecaka. Podchodząc do półki, czekało na nas bardzo dużo modeli. Mimo to, z pomocą kompetentnego i miłego ekspedienta nasz wybór padł na tornister Herlitz Smart. Był on świetnie wyprofilowany i solidny, wobec czego nie musiałem martwić się o ewentualne wady postawy swojego synka. Bardzo się cieszyłem, że trafiliśmy na tak porządny model plecaka, który zapewne posłuży mu kilka sezonów. Później zabraliśmy się za wybór piórnika i innych akcesoriów. Największą radością dla mojego dziecka okazał się wybór kolorowych długopisów. Synek jeszcze nie pisał zbyt dobrze, ale miałem nadzieję, że szkoła pomoże mu w opanowaniu tej umiejętności.

Teraz kiedy dla mojego dziecka szkoła stała się codziennością, jestem bardzo zadowolony, że kupiłem mu tak solidny tornister. Musi on nosić sporo książek,  a dzięki temu, że plecak jest tak dobrze zaprojektowany, to ich ciężar rozkłada się równomiernie. Dzięki temu kręgosłup mojego synka ma się bardzo dobrze, co mnie cieszy!