Tanie materiały reklamowe – gdzie dostać?

 

Przeprowadzki są fajne – ale nie wtedy, gdy są wymuszone i dotyczą przenosin całej firmy. Gdy przeprowadzałam się z bloków do domu, było trudno, ale wspaniale. Gdy skończyła się naszej firmie umowa najmu musiałam nie dość, że fizycznie się przeprowadzić, to jeszcze załatwić w związku z tym wszystkie formalności.

Tania ulotka reklamowa – czy może być dobra?

ulotki reklamowe tanioNie wspomnę już nawet o reklamie, bo wszystko trzeba było robić od nowa. Jednak tworzenie nowych ulotek czy wizytówek, to była najprzyjemniejsza i najlżejsza część naszych zmian. Zanim faktycznie spakowaliśmy meble, musiałam już podać do druku nowy wzór pieczątki i wizytówek. Ulotki mogły pójść później, ale również chciałam mieć to już za sobą. Biorąc pod uwagę, że musiałam zrobić to wszystko na jeden raz, pieniądze  były w tym wypadku dla mnie istotne. Nie szukałam już firmy reklamowej, która zrobi mi ulotki, ale firmy, która zrobi dobre ulotki reklamowe tanio. Z wizytówkami jest zdecydowanie prościej, pieczątka to raczej też formalność przy zmianie danych, ale ulotki to format, rodzaj papieru, treść, grafika, kolorystyka – i duża rozpiętość cenowa. Ulotka musi zachęcić do jej przeglądania, tak, że jeśli dostanie się w ręce to w nich chwilę zostanie. Zazwyczaj jest tak, że coś tańszego jest gorszej jakości, ale nie zawsze. Wielokrotnie się o tym przekonałam, że warto sprawdzić, bo firmy nieraz windują ceny. Dlatego musiałam najpierw zobaczyć, jak będą wyglądać moje „tanie” ulotki. Znalazłam agencję i udałam się tam następnego dnia. Szybko podjęłam decyzję i złożyłam zamówienie.

Koniec końców, wyszło tak, że materiały reklamowe załatwiłam szybciej, niż formalności związane ze zmianą adresu. Może dlatego, że nie odwlekałam tego w czasie, bo było to zajęciem miłym, lekkim i przyjemnym? Oczywiście, że mogłam tę robotę zlecić komuś innemu, ale wcale nie odczuwałam takiej potrzeby tym razem.