Tenis najlepszą formą aktywności

W tym roku z koleżanką stwierdziłyśmy, że zrzucimy trochę kilogramów przed wakacjami. W sumie to długo zastanawiałyśmy się nad jaka aktywność fizyczna byłaby dla nas najlepsza. Od dawna nic z sobą nie robiłyśmy także nie chciałyśmy zaczynać od czegoś co mogłoby nam sprawiać wiele trudności.

Lekcje tenisa w dobrej cenie

lekcje tenisa odbywające się w WarszawieJa kiedyś gdy jeszcze chodziłam do liceum to chętnie grałam w tenisa. Stwierdziłam, że byśmy mogły spróbować. Bo w końcu jest to sport dla każdego. A grając nabieramy ogólnej lepszej formy a także możemy schudnąć. Nie wiedziałam tylko gdzie byśmy mogły się zapisać na kort. Koleżanka przeszukiwała internet i powiedziała mi, że są lekcje tenisa odbywające się w Warszawie w bardzo dobrej cenie. W opisie była informacja o tym, że te lekcje są zarówno dla profesjonalistów a także dla osób początkujących w każdym wieku. Na pewno najlepiej jest brać lekcje pod czyimś okiem bo jednak w ten sposób taka gra jest bardziej efektywna. Zresztą trener może nam podpowiedzieć co robimy źle i nad czym mamy popracować. Byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Na pierwsze zajęcia udałyśmy się w sobotę. Byłyśmy przygotowane do tej gry. Trener okazał się być człowiek bardzo sympatycznym i z dużym poczuciem humoru. W sumie ta gra była dla nas świetną zabawą. Nawet nie przypuszczałam, że tak się męcząc można jednocześnie dobrze się bawić. Po tych zajęciach nie mogłyśmy doczekać się następnych. Koleżanka była tak samo zadowolona jak ja.

Z każdymi następnymi zajęciami szło nam coraz lepiej. I w sumie zaczęłyśmy też zauważać, że wyglądamy inaczej. Po dłuższym czasie nasze sylwetki zmieniły się i to za sprawą tylko gry w tenisa. Uważam, że jeśli chodzi o te lekcji to są one przeprowadzone w najlepszy sposób i do tego nie kosztują tyle co w innych miejscach.