Terenowy samochodzik na akumulator

 

Większość z nas w dzieciństwie marzyła o tym, aby posiadać te małe samochodziki na akumulator. Niestety w dawnych czasach nie były one łatwe do kupienia i najczęściej można je było dostać jedynie w sklepach znajdujących się w dużych miastach. Dziś na szczęście tego problemu nie ma i samochodzik możemy zakupić bez względu na to, gdzie mieszkamy.

Rewelacyjne autko dla malucha

auta na akumulator terenoweAutka na akumulator nie są nowością na rynku ponieważ można je było dostać w sklepach już ponad piętnaście lat temu, jednak jak wiadomo w tamtych czasach samochody nie były tak wysokiej jakości, jak ma to miejsce dzisiaj. Najczęstsze problemy z tamtejszymi modelami związane były ze zbyt krótką pracą akumulatorów oraz nagłym hamowaniem przez które dzieci robiły tzw. kangurka. Dziś oczywiście te problemy zostały wyeliminowane i samochodziki nie tylko znacznie dłużej jeżdżą, ale i krócej się ładują. Ponadto system startu oraz hamowania również został unowocześniony dzięki czemu dzisiejsze modele płynnie startują powoli się rozpędzając i płynnie też hamują. Jest to niebywała zaleta zwłaszcza, że coraz częściej możemy spotka w sklepach auta na akumulator terenowe wzbogacone w specjalne amortyzatory, ale i posiadające specjalne, miękkie koła umożliwiające jazdę po nierównym terenie. Jak wiadomo w takim przypadku tym bardziej ważne jest bezpieczeństwo dziecka i producenci doskonale o tym wiedząc zadbali odpowiednio o tę kwestię nie tylko dbając o proces startu i hamowania w samochodzikach, ale również dołączając do zestawu specjalne piloty dla rodziców.

Takie pilociki są dodatkowym zabezpieczeniem ponieważ za ich sprawą rodzic może dowolnie kontrolować autko. Za pomocą pilota możemy zarówno natychmiastowo zatrzymać pojazd blokując jednocześnie w nim wszystkie systemy, jak i decydować z jaką prędkością może jechać nasza pociecha. Ponadto piloty mają specjalnie dopasowaną częstotliwość, aby nic nie zaburzało ich pracy.