Tuning German Style z dystansami do felg

Świat tuningu samochodowego dzieli się na bardzo wiele przeróżnych kategorii. Jedną z bardziej popularnych odmian tuningu jest niewątpliwie German Style, który ma kilka bardzo ciekawych założeń. Przede wszystkim samochody muszą być niskie, oraz być bardzo szerokie.

Dzięki dystansom do felg auto mocno się optycznie poszerza

dystanse do felgWbrew pozorom nie jest wcale ciężko uzyskać taki efekt. Jeśli chodzi o obniżanie samochodu, to wystarczy wymienić sprężyny oraz dołożyć regulowane zawieszenie, dzięki czemu nasze auto będzie znacznie bliżej ulicy podczas jazdy. Co się tyczy z kolei poszerzania auta, to tutaj również nie jest wcale źle z cenami lub skomplikowanymi metodami. Na początek warto jest zainwestować w dystanse do felg, które miedzy innymi pomogą nam uzyskać optyczne poszerzenie samochodu. Warto jest tutaj wspomnieć o tym, że dzięki zamontowaniu dystansów można zyskać znacznie więcej, niż lepszy wygląd samochodu. Poprawiają one również prowadzenie samochodu, co można wyczuć już od pierwszej przejażdżki po dokonaniu modyfikacji. Jest to bardzo istotne dla każdego, kto nie przerabia samochodu tylko po to, żeby ten stał i ładnie wyglądał, ale chce też nim jeździć. W każdym przypadku poszerzanie auta najlepiej jest zacząć od dystansów do felg, a dopiero później zabierać się za nieco bardziej radykalne sposoby – na przykład poszerzanie nadkoli, czy inne tego rodzaju zabiegi. Najbardziej widoczne, a zarazem najbardziej ekonomiczne i tak będzie zamontowanie dystansów. Oczywiście inne elementy też bywają pomocne.

German Style z każdym rokiem zyskuje coraz więcej entuzjastów. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że w ten sposób przerobionym samochodem nikt nie będzie się wstydził jeździć. Z założenia jest to bowiem styl stawiający głównie na klasę oraz elegancję.