Ubranie na randkę z panem prawnikiem i torebki coccinelle

Oj jestem taka podekscytowana moją randką. Nie wiem, w co się ubrać, umówiłam się ze świeżo upieczonym prawnikiem w wykwintnej restauracji, więc nie mogę dać plamy.

Torebki  coccinelle w kolorze brązowym

coccinellePoprosiłam moje koleżanki o pomoc, aby dały mi kilka wskazówek, co do ubioru, makijażu, i tak dalej. Weszłyśmy więc w sklep internetowy w którym była moda włoska, podobno najlepsza na randkę z mężczyzną. Zastanawiałam się, czy założyć coś subtelniejszego, czy może bardziej odważną kreację. I czy jakiś kombinezon, czy może sukienkę. Koleżanki zgodnie stwierdziły, że włoskie sukienki muszę sobie obejrzeć, bo będą najlepsze. Nie ma co pakować się w żadne kombinezony, które zasłaniają pół sylwetki. Trzeba się trochę odkryć. Faktycznie, ta luksusowa odzież damska robiła wrażenie, i miałam nadzieję, że mój chłopak zwróci na mnie uwagę. Nie chciałam wyglądać jak własna babcia, więc musiałam coś wymyślić. Podobno włoskie ubrania damskie bardzo działają na wyobraźnię, i są romantyczne. Więc zdecydowałam się na sukienkę w kolorze białym, bo czerwony nie był dla mnie. W bieli czułam się najlepiej i wydawało mi się, że dobrze w niej wyglądam. Do tego jeszcze jakieś dodatki. Mam taką jedną wyjątkową torebkę na specjalne okazje. Dlatego ekskluzywne torebki włoskie ze sklepu nie będą mi już potrzebne, bo jakiś czas temu kupiłam sobie taką jedną. Trochę na nią wydałam, ale teraz nie żałuję, biorąc pod uwagę to, jak wielka okazja mi się szykuje. Na przód moja torebki coccinelle w kolorze brązu. Musimy dać z siebie wszystko. Oby zaparło mu dech w piersiach jak mnie zobaczy, bo jak to nie pomoże to raczej czarno to widzę.

Zależy mi na nim, dlatego chcę zrobić dobre wrażenie wizualne na pierwszy rzut oka. A dopiero później oczaruję go swoją osobowością, która również mam nadzieję, że go zaciekawi.