Uchwyt na urządzenia elektroniczne do roweru

 

Rowerzyści, zarówno sportowi jak i rekreacyjni, często używają nawigacji rowerowych, liczników i podobnych urządzeń elektronicznych podczas jazdy. Są one bowiem bardzo wygodne i przydatne w wielu sytuacjach, aczkolwiek ich największym mankamentem jest często ograniczona możliwość montażu na rowerze.

Uniwersalny uchwyt na urządzenia rowerowe

uchwyt na rower garminNie każdy uchwyt dopasowany jest bowiem do średnicy każdej ramy, a wiele budżetowych uchwytów nie umożliwia regulacji i dopasowania do najbardziej niestandardowych wielkością ram czy kierownic. Uchwyt na rower Garmin jest więc bardzo polecanym akcesorium rowerowym, gdyż pozwala na montaż urządzeń w dowolnym rodzaju roweru. Nie posiada bowiem zaciskowego mocowania, jakie jest standardową metodą przytwierdzania uchwytów do roweru, zamiast tego mając magnetyczny zaczep, pozwalający na ulokowanie uchwytu nie tylko na każdym rodzaju ramy rowerowej, ale również w najbardziej wygodnym miejscu. Uchwyt przeznaczony jest do przenoszenia urządzeń o rozmiarach nie przekraczających przekątnej dużego telefonu, więc mieści niemal wszystkie elektroniczne urządzenia, jakie używane są przez rowerzystów. Może być używany do montowania liczników, nawigacji czy kamer w swobodny i bezpieczny sposób, a szybka metoda regulacji pozwala rowerzyście na zmianę urządzenia nawet w trakcie jazdy.

Owe uchwyty, mimo ogromnej funkcjonalności, znajdują się w bardzo przystępnym przedziale cenowym, i bywają bardzo atrakcyjnym zamiennikiem dla droższych akcesoriów o tej samej funkcjonalności. Co więcej, są one fabrycznie dopasowane do wszystkich urządzeń Garmina, pozwalając na dowolne montowanie ich w rowerze czy nawet motocyklu bez konieczności jakiejkolwiek regulacji, z racji obecności zaczepu który pasuje do takowych urządzeń.