Ulotka zaprojektowana przez przyjaciela

Mój przyjaciel Antonii pracował w agencji reklamowej, która wykonywała wszelkie zlecenia. Znalazł on pracę, o jakiej zawsze marzył i bardzo mnie to cieszyło. Obaj mieszkaliśmy w Toruniu, bo miasto to dawało ogrom możliwości. Ja zdecydowałem się otworzyć własną firmę.

Zlecenie przyjacielowi zaprojektowania ulotki 

projektowanie ulotek toruńJuż na początku okazało się, że dość mocno przeceniłem swoje możliwości finansowe i w związku z tym musiałem szukać oszczędności tam, gdzie się dało. Ostatecznie doprowadziłem do otwarcia firmy, jednak nie miałem już pieniędzy na reklamę. Wtedy właśnie pomyślałem o Antonim, który przecież pracował w agencji reklamowej i między innymi wykonywał projektowanie ulotek Toruń do największych miast nie należał, więc nie potrzebowałem ogromnej ilości ulotek. Było mnie stać na ich wydrukowanie. Antonii chętnie zgodził się mi pomóc i obiecał zaprojektować najlepszą ulotkę, która miała przynieść mi wielu klientów. Zadawał mi mnóstwo pytań związanych z moją firmą, gdyż to miało pomóc mu w zaprojektowaniu ulotki. Zajmował się tym po godzinach, ponieważ robił to dla mnie za darmo. Byłem mu wdzięczny za pomoc i obiecałem, że się w przyszłości na pewno odwdzięczę. Antoni zaprojektował dla mnie ulotkę w ciągu dwóch dni. Była kolorowa, bo miała przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Na ulotce zawarte zostały podstawowe informacje a ulotka zachęcała do odwiedzenia mojej firmy. Byłem zachwycony tym projektem, który udowodnił niepodważalny talent mojego przyjaciela.

Wydrukowałem ulotki w drukarni poleconej przez Antoniego. Nawet dostałem zniżkę i zapłaciłem za wszystko mniej. Rozdawaniem ulotek zająłem się osobiście przez wzgląd na oszczędności. Sporo czasu mi to zajęło, ale było warto, bo ulotki trafiły do wszystkich mieszkańców.