Uroki rodzicielstwa i bielizna ciążowa

Rodzicielstwo to piękna rzecz. Piękna i odpowiedzialna – wiadomo, odpowiedzialność za nowego człowieka, za takie maleństwo to naprawdę wielka rzecz. Nie można być rodzicem tylko na pół gwizdka.

Bielizna ciążowa jest specjalna

bielizna ciążowaNie można opiekować się dzieckiem tylko połowicznie. Dziecku należy się sto procent uwagi rodziców. Dla dziecka warto zdobyć się na naprawdę wiele. Częścią rodzicielstwa, częścią tego, na co się składa bycie matką jest też karmienie piersią. Oczywiście, nie wszystkie kobiety decydują się na karmienie piersią – w końcu to wolny kraj, a w XXI wieku jest cała masa możliwości, które sprawiają, że kobieta może komfortowo karmić dziecko, nie karmiąc przy tym piersią. Jednak te, które się na to decydują – zasługują na specjalne traktowanie. I nie chodzi nawet o umożliwienie im komfortowego karmienia zawsze wtedy, gdy dziecko jest głodne. Chodzi też o to, by kobieta czuła się z tym faktem komfortowo. A stanik dla matek karmiących może w tym bardzo mocno dopomóc. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest aż nadto oczywista – bielizna ciążowa to w końcu bielizna, którą można nazwać bielizną do zadań specjalnych. W końcu karmienie niemowlaka piersią jest zadaniem specjalnym. Biustonosz dla karmiącej po prostu musi umożliwiać kobiecie łatwe dobycie piersi w celu nakarmienia swojego potomka – inaczej kwestia karmienia poza własnym domem byłaby bardzo mocno utrudniona. A przecież kobieta nie może siedzieć z dzieckiem w domu przez cały ten czas, kiedy karmi piersią. Oczywiście, teoretycznie można nie wychodzić z domu w porach karmienia, ale, jak to w życiu bywa – teoria teorią a życie życiem. Nie zawsze można przewidzieć kiedy dziecko będzie domagać się jedzenia, kiedy zapragnie jeść i kiedy trzeba je będzie nakarmić. A dobrze mieć wtedy na sobie biustonosz do karmienia.

W końcu komfort dziecka jest ważny, jednak nigdy nie można zapominać o komforcie matki karmiącej. W końcu karmienie piersią to ciężkie zadanie, które w dodatku jest bardzo intymne i osobiste – nie trzeba dostarczać sobie więcej stresów.

Więcej o tym na stronie www.e-amazonka.pl