W sklepie z ubraniami roboczymi

Mój mąż, który posiada zakład przemysłowy poprosił mnie ostatnio o przysługę. W związku z tym, że zatrudnił kilku nowych pracowników poprosił mnie, abym mu pomogła i poszła do sklepu z odzieżą BHP i kupiła im ubrania robocze.

Wybrałam najlepsze ubrania robocze

ubranie roboczePodjęłam się temu wyzwaniu. Byłam tam pierwszy i się ogromnie zdziwiłam. Nie myślałam, że sklepy BHP mają taki bogaty asortyment. W moim małym mieście istnieje jeden z takich sklepów. Nie ma on dużego zaopatrzenia, ale jest wszystko co potrzeba dla danych pracowników w określonych zawodach. Byłam tam po raz pierwszy i pierwsze co mi wpadło w oko, to odzież medyczna. Nie było tutaj dużo propozycji, jeśli chodzi o wzory i kolory, ale można było kupić coś dla każdego w rożnych rozmiarach. Oprócz tego bardzo ciekawe było obuwie medyczne. Przymierzyłam tradycyjne białe klapki i okazały się bardzo wygodne. Postanowiłam, że kupię sobie takie do chodzenia po domu. Interesująca była także odzież gastronomiczna. Szczególnie podobał mi się biały fartuszek. Pomyślałam, że dobrze by było taki posiadać w kuchni. Bez wahania i jego postanowiłam kupić. Na końcu zajęłam się kupnem odzieży dla pracowników. Mój maż od razu powiedział, że odzież ochronna dla nich ma być bardzo dobrej jakości, aby kupić ubrania raz, a porządnie. Jak chciał, tak zrobiłam. Wybrałam najlepsze ubranie robocze dla firm, jakie tylko było. Można było tu wymienić rękawice, koszule flanelowe, kombinezony, maseczki na twarz oraz buty robocze. Dodatkowo dla każdego kupiłam odzież chroniącą przed prądem elektrycznym. Była to odzież antyelektrostatyczna. Liczyłam, że będzie ona przydatna w tej pracy. Kiedy mój mąż zobaczył zakupy, to był w szoku, że kupiłam tego tak dużo. Odzież antyelektrostatyczna okazała się niepotrzebna pracownikom.

Jednak mąż stwierdził, że sam ją będzie nosił podczas spawania. Moje klapki bardzo dobrze się prawują i są wygodne. Tak samo fartuszek kuchenny. Ważne jednak jest to, że pracownicy są bardzo zadowoleni.