Walka z depresją a endermologia

Moja mama od dłuższego czasu zmagała się z depresją. Wiedziałam dobrze, że jej kłopoty są bardzo skomplikowane i że nie da się z nimi poradzić przy pomocy kupna nowej sukienki.

Endermologia w Lublinie jest świetna

endermologiaUważałam jednak, że warto popracować nad ogólnym wyglądem. Ostatnio mama dość mocno przytyła, na twarzy bardzo się postarzałam. Przestała też o siebie dbać. Postanowiłam to zmienić. Uważałam, że nowa fryzura, szczuplejsza sylwetka i kilka nowych ciuchów sprawią, że mama poczuje się pewniej i pomoże jej to podnieść jej niską samoocenę. Wiedziała, że nie uda mi się namówić jej na zwykłe odchudzanie. Umówiłam nas do jednej kliniki w Lublinie. Zaciągnęłam ją pod pretekstem towarzyszenia mi, przekonywałam ją, że tylko na mnie poczeka. Na miejscu postawiłam ją przed faktem dokonanym. Jej zabiegi na cellulit były już opłacone i nie mogła się wycofać. Widziałam, że jest na mnie zła ale szczerze liczyłam, że po wyjściu z zabiegu będzie na tyle zadowolona, że zapomni o mnie. Nie zawiodłam się. Endermologia Lublin to świetna sprawa. Sama korzystałam z niej wielokrotnie. Delikatne masaże, które pobudzają metabolizm pozwalają poczuć się o kilka kilogramów lżejszym. Ja szczególnie cenię sobie efekty jakie widać na twarzy. Moja cera wydaje się delikatniejsza, dobrze odżywiona i rozjaśniona. Mama też zobaczyła efekty. Zabiegi wyszczuplające sprawiły, że cellulit niemal całkowicie znikł.

Z ud pozbyła się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wody. Efekt był widoczny już na pierwszy rzut oka. Dodatkowo miło było widzieć uśmiechniętą twarz mamy. Szczerzę mówiąc chyba najbardziej odmłodził ją właśnie ten uśmiech.