Wartościowy susz konopny

Medyczna marihuana jest także nazywana suszem CBD, toteż będziemy używać tych nazw naprzemiennie. To obecnie najpopularniejszy produkt konopny, nie tylko z racji bardzo niskiej ceny, ale przede wszystkim z uwagi na wysoką zawartość kannabidiolu.

Sklepy z suszem konopnym

susz konopny sklepWiele osób używa legalnej, medycznej marihuany także wtedy, gdy chce zrezygnować z nałogu. Tyczy się to wszelkiego rodzaju uzależnień, łącznie z uzależnieniem od zwykłej marihuany. Co prawda, jest ono „tylko” psychiczne, jednakże chęć wewnętrzny imperatyw zapalenia jest równie silny, jak w przypadku nałogowych palaczy tytoniu. Zarówno za odurzenie, jak i za uzależnienie odpowiada ta sama substancja czynna konopi, czyli tetrhydrokannabinol (THC), dlatego też w medycznych konopiach ilość tej substancji została radykalnie ograniczona i nie może być jej w produktach CBD więcej niż 0,002%. Podczas, gdy w zwykłych odmianach konopi jest z reguły od 10 do nawet 30% THC. Zatem widać, jak na dłoni, że jest ona w stu procentach bezpieczna, gdyż nie ma właściwości odurzających ani uzależniających. Jeżeli chcemy kupić susz konopny sklep online to zdecydowanie najlepsze do tego miejsce. Dlaczego? Ponieważ w sklepach internetowych mamy naprawdę potężny wybór gatunków, najniższe ceny oraz szeroki wybór akcesoriów do jej przyjmowania. Jeżeli chodzi o sposób i czas realizacji zamówień, sklepy online wysyłają produkty już w 24 godziny, a przesyłka przychodzi w dyskretnym, niesugerującym swojej zawartości, opakowaniu.

Warto zostać konsumentem marihuany CBD, albowiem może ona zawierać nawet ponad 40% tej substancji aktywnej. Działa ona nie tylko leczniczo, bowiem wskazane jest także jej profilaktyczne przyjmowanie, najczęściej w ramach zapobiegania niektórym rodzajom nowotworów.