Współpraca z producentem opakowań

Moim marzeniem było założenie firmy produkującej kosmetyki do włosów. Tych do twarzy czy ciała było mnóstwo. Kremy, olejki, peelingi, do wyboru do koloru. A jednak firm specjalizujących się w produktach do włosów było jako na lekarstwo. Sam szampon nie wystarczy przecież w pielęgnacji, potrzebne są odżywki, serum, farby.

Opakowania na naturalne kosmetyki

producent opakowań krakówPrzez lata dopracowywałam receptury kosmetyczne, szukałam dostawców surowców, w końcu złożyłam tez papiery w urzędzie odnośnie rejestracji firmy. Poszukiwany był przeze mnie także producent opakowań kraków. To miejscowość w jakiej mieszkam, a że aglomeracja duża to nie sądziła, że będą jakieś problemy. Faktycznie, szybko znalazłam namiary na kilku producentów. Jednak miałam pewne warunki. Stawiam na naturalność, moje kosmetyki są ekologiczne. Także opakowania zarówno pojedynczych produktów jak i opakowania zbiorcze powinny być zrobione z ekologicznej tektury. Powinny być też lekkie, wytrzymałe, nadawać się do recyklingu. Na opakowaniu będzie znajdowała się nazwa mojej firmy oraz logo. Informacje odnośnie kosmetyku będą zawarte na ulotce informacyjnej dorzucanej do środka. Samo opakowanie powinno dobrze wyglądać, jak również być odporne na rozerwanie. W końcu udało mi się znaleźć producenta, który spełniał moje oczekiwania, miał atrakcyjne ceny, jak również zapewnił mnie, że nigdy nie będzie problemu z terminowym wykonaniem zamówienia. W razie jakbym zamówiła za mało, to szybko załatwi resztę.

Dzięki współpracy z krakowskim producentem opakowań moja firma mogła ruszyć pełną parą. Jestem przekonana, że klientki doceniają to, że moje produkty do włosów są ekologiczne w całości, nie tylko jeśli chodzi o składniki, ale też o opakowanie. Cieszę się, że od początku udało mi się nawiązać udaną współpracę biznesową.