Wybrałam piękny projekt dla mojego ogrodu

Kupiłam z mężem dom poza miastem rok temu. Jestem zachwycona bo trafiła nam się wyjątkowa okazja. Ziemia jest duża i dobrze skomunikowana z miastem. Nasze dzieci nie będą mieli problemu żeby dojechać do swoich szkół. Budowa domu jeszcze trochę potrwa ale jesteśmy pozytywnie nastawieni.

Szukam firmy do założenia ogrodu

zakładanie ogrodów wawerPracownicy budowlani wykonują już tylko prace w środku więc postanowiłam poszukać firmy, która zajmie się naszym ogrodem. Zależy mi żeby wszystkie rośliny były dobrze dobrane a ja niestety z mężem zupełnie się na tym nie znam. Koleżanka polecała nam panią, z których usług korzystała ale wyjechała za granice i niestety już nie pracuje w branży. Musiałam szukać na własną rękę. Skontaktowałam się z kilkoma firmami i umówiłam się nawet na kilka spotkań. Najbardziej spodobała mi się jedna firma. Zakładanie ogrodów Wawer jest wykonywane w krótkim czasie i obsługa jest kompleksowa. Nie będę musiała jeździć po żadne rośliny. Wszystko jest załatwiane bezpośrednio przez firmę. Ich usługi nie są drogie w porównaniu do innych firm, z którymi miałam przyjemność kontaktu. Pani Karolina, która do mnie przyjechała od razu miała kilkanaście pomysłów na nasz ogród. Wszystkie jej pomysły bardzo mi się podobały. Poprosiłam żeby przygotowała trzy projekty a ja razem z mężem wybierzemy jeden ostateczny. Uważam, że warto skorzystać z pomocy fachowców. Zakładanie ogrodów Wawer jest profesjonalne i klient ma wówczas pewność, że ogród będzie prezentował się idealnie. 

Projekty przygotowane przez Panią Karolinę były różne. Uwzględniały moje sugestie i teraz musiałam z mężem podjąć ostateczną decyzję. Nie była ona łatwa ale zdecydowaliśmy się na projekt, który będzie idealny dla nas a także, który uwzględniał nasze dzieci i różne atrakcje dla nich.