Wyciskarka hurom alpha plus

 

Ostatnimi czasy panuje moda na wyciskarki do soków. Jedną z bardziej znanych marek jest firma Hurom. Posiada ona w swojej ofercie duży wybór produktów, różniących się jakością i ceną. Dlaczego wyciskarki a nie sokowirówki? Na którą sokowirówkę warto zwrócić szczególną uwagę? Omówmy to.

Znane modele wyciskarek, hurom i inne

hurom alpha plusZapanowała moda na wyciskarki do soków i powolutku sokowirówki zaczynają odchodzić do lamusa. Prawda jest taka, że coraz bardziej dbamy o swoje zdrowie i chcemy możliwie jak najlepiej się odżywiać oraz jak najwięcej czasu spędzać aktywnie. Sokowirówki oddzielają sok od miąższu powodując tym samym utratę niektórych składników odżywczych powstającego produktu. Wyciskarki do soków miażdżą owoce czy warzywa i wydają gęsty, pełnowartościowy sok. Jeśli zbadać rynek okazuje się, że są proste wyciskarki, które można kupić już za 100 zł! Warto jednak zapoznać się z opiniami na temat tych tańszych produktów i porównać je z droższymi, gdyż różnica w cenie zdecydowanie przekłada się na jakość użytkowania. Przykładowo firma Hurom daje gwarancję na swoje produkty aż 10-cio letnią a inni tylko 2 lata. Weźmy na przykład model hurom alpha plus którego cena sięga około 2.000 zł i inny tańszy produkt za około 550 zł. (wyświetlający się jako jeden z pierwszych w ofercie znanego portalu sprzedażowego) – droższy obraca się 43 razy na minutę a tańszy aż 90 razy na minutę. Ilość obrotów wpływa na właściwości odżywcze soku – im wolniej tym lepiej.

Wielu rodziców narzeka, że dzieci nie chcą jeść warzyw i owoców. Wyciskarki to dobra alternatywa, która pomoże przemycić witaminy i mikroelementy w pysznym i pożywnym soku. Wydaje się, że nie bez powodu marka hurom stała się liderem na rynku wyciskarek – dobra jakość, niezawodność – ale też wysoka cena. Przejrzyj kilka ofert innych producentów, miej porównanie zanim zdecydujesz się na zakup.