Wygodna czarna sukienka kopertowa

Strasznie nie lubię ubierać sukienek i spódniczek. Zawsze na wszystkie uroczystości zakładam spodnie i koszule. Rodzina dziwnie się na mnie patrzy, ale przecież każdy nosi to, w czym mu najwygodniej. Próbowałam kilka razy przekonać się do eleganckich strojów, ale nigdy nie mogłam znaleźć czegoś dla siebie. Chodziłam czasem nawet sześć godzin po sklepach i nic nie przyciągnęło mojej uwagi.

Sukienka, przez którą zmieniłam zdanie

czarna sukienka kopertowaDla mnie zawsze na pierwszym miejscu była wygoda i to, żeby podobało mi się to jak wyglądam w danym stroju. Pewnego dnia natrafiłam na sklep. Natrafiłam tam na coś pięknego. Była to czarna sukienka kopertowa. Nie mogłam oderwać od niej wzroku. Gdy tylko ją przymierzyłam, stwierdziłam, że muszę ją kupić. Byłą perfekcyjna i leżała idealnie. Podkreślała bardzo figurę kobiety. Była zwiewna i bardzo wygodna. Materiał był taki delikatny w dotyku. Była dosyć w dobrej cenie, więc ją kupiłam. Co chwile ją na siebie zakładałam, bo bardzo dobrze mi się w niej poruszało. Moja rodzina nie mogła uwierzyć, że nosze sukienkę. Ale wystarczyło, że mi się ona spodobała. Była bardzo pięknie uszyta, a jej czarny kolor, pozwala mi na zakładanie jej na każdą okazje. Na metce był opisany sposób jej prania. Dzięki temu wytrzymuje mi ona do tej pory i wygląda jak nowa. Postanowiłam, że pójdę do tego sklepu jeszcze kilka razy, bo może znowu coś ciekawego znajdę dla siebie. Nie sądziłam, że kiedyś założę na siebie sukienkę i będzie ona taka wygodna. Dzięki niej wyglądałam jeszcze piękniej.

Postanowiłam dokupić do niej wiele dodatków. Nigdy nie czułam się taka śliczna. Moja szafa wypełnia się sukienkami. Teraz już nie będę musiała patrzeć na te dziwne miny mojej rodziny. Bardzo dobrze się czuje nosząc tę sukienkę. Naprawdę nie spodziewałam się, po sobie, że może mi się spodobać taki styl. Teraz łatwiej znajduję coś w moim stylu.