Wymieniam tonery w drukarkach laserowych

W moim dziale to się non stop drukuje jakieś dokumenty i mamy cały pokój obstawiony w drukarkach. Wymianą tonerów zawsze zajmowała się sekretarka, ale obecnie jest na zwolnieniu chorobowym i muszę samemu się tym wszystkim zająć.

Wymieniłem wszystkie tonery do drukarek za małe pieniądze

toner do drukarki laserowejNie miałem pojęcia gdzie sekretarka składa zamówienia a nie miałem dostępu do faktur. Postanowiłem sam się wszystkim zająć i sprawdziłem gdzie tanio kupię taki toner do drukarki laserowej. Sprawdziłem mnóstwo dostępnych ofert i wybrałem taką, gdzie były najtańsze tonery. Obliczyłem, że dzięki temu zaoszczędzę środki, bo dostałem pulę pieniędzy na ten cel. Wystarczy jeszcze na kilka ryz papieru. Zadzwoniłem do sklepu i zamówiłem wszystkie niezbędny tonery. Na szczęście toner do drukarki laserowej w każdym urządzeniu był taki sam, ponieważ mamy tylko jeden rodzaj drukarek i nie musiałem za wiele kombinować. Wysłałem Macieja do sklepu i jak wrócił to zabrałem się za wymianę tonerów we wszystkich drukarkach. Nie było to trudne. Ze sklepu również dostałem informację, że jak następnym razem skończy mi się taki toner do drukarki laserowej to mogę go napełnić i będzie to nieco niższy koszt. Ciekawiło mnie, czy sekretarka o tym wie i też tak robi. Teraz to możemy dalej drukować wezwania do klientów i nie musimy się obawiać, że nagle przestaną nam drukarki pracować. Mimo, iż zamawiałem i wymieniałem te tonery pierwszy raz w życiu to na prawdę świetnie sobie z tym poradziłem. Nie potrzebowałem niczyjej pomocy.

Od tego czasu napełniamy wszystkie tonery, ponieważ tak jest dużo taniej. Osobiście również się tym zajmuję i jestem w stałym kontakcie ze sklepem, który świadczy dla nas takie usługi. Nasza praca przebiega bez żadnych opóźnień co mnie cieszy.