Wynajem kopiarek na czas określony

W mojej firmie jedna po drugiej zaczęły padać drukarki i kserokopiarki. Jakby zainfekował je jakiś wirus, nie wiadomo skąd. To był jakiś dramat, bo zarówno drukarki jak i kserokopiarki były nam bardzo potrzebne. Szef przyznał, że trzeba by je wymienić, jednak nie damy radę zrobić tego w tak krótkim czasie przy takiej ilości sprzętu. 

Dzierżawa kserokopiarek z Pomorskiego okazała się przydatna 

dzierżawa kserokopiarek pomorskieNie wiedzieliśmy w jaki sposób mamy rozwiązać tę sytuację. Udało się wymienić dwie drukarki i kserokopiarki, ale to jednak było wciąż za mało, aby obsłużyć nasze biuro. Szef na początku zastanawiał się nad tym, czy by może nie kupić sprzętu używanego, jednak sam doszedł do wniosku, że nie mamy żadnej gwarancji czy ten sprzęt będzie działał. Dlatego też myśleliśmy razem dalej nad jakimś rozwiązaniem. Wtedy to moja koleżanka powiedziała, że jej kolega otworzył niedawno firmę a jego obszarem działań jest dzierżawa kserokopiarek pomorskie to województwo na jakim zaczął działać i to nam bardzo odpowiadało. Dodatkowo firma była stosunkowo nowa, dlatego też nie miał zbyt wielu zleceń, więc mogliśmy wybrać tyle urządzeń ile było nam potrzebnych. Powiem  szczerze, że nie wiedziałem, że jest to tak świetna opcja. Właściciel firmy nie tylko nam wynajmował sprzęt, ale również przywiózł nam sprzęt, zainstalował i wyjaśnił w jaki sposób działają. Kiedy tylko cokolwiek się działo gwarantował nam także szybki i sprawny serwis. 

Nasz szef tak przyzwyczaił się do tego wynajmowanego sprzętu, że zapomniał o tym, że trzeba by kupić nowe kopiarki i drukarki. Dlatego też stwierdził, że jedna drukarka cały czas będzie na wynajmie, bo mamy gwarancję jej serwisu. Dogadał się także z właścicielem firmy, że będzie serwisował nam również drukarki, które mamy na własność.