Z Lublina do Belgii najtaniej dotrzemy busem

 

Mieszkańcy położonego na wschodzie Polski Lublina coraz częściej wyjeżdżają do pracy za granicę. Spowodowane jest to oczywiście chęcią poprawienia swojego bytu i osiągnięcia większych zarobków. Bez względu na powód z jakiego podjęło się decyzję o wyjeździe do Belgii warto wiedzieć w jaki sposób można tam dotrzeć najtaniej. Bo podróż może kosztować niespełna czterysta złotych.

Tanim busem dotrzemy do każdego belgijskiego miasta

busy z lublina do belgiiZdecydowanie najtańszym środkiem transportu są busy, które kursują za granicę codziennie. Odjeżdżają one ze specjalnie oznaczonych miejsc na dworcu autobusowym w Lublinie. Tyle tylko, że na taki przejazd trzeba sobie kupić wcześniej bilet. Można to zrobić na trzy sposoby – przez telefon, osobiście lub przez internet. Dla przykładu busy z Lublina do Belgii odjeżdżają z dworca codziennie wieczorem. Wyjeżdżając z Lublina około siedemnastej na miejscu jesteśmy o wczesnych godzinach porannych. I teraz najlepsze – bilety na busa kosztują naprawdę niewiele, bo około czterystu złotych. Jest to cena, za którą własnym samochodem przejechalibyśmy przy dobrym wietrze połowę tej drogi. Natomiast podróż busem to nie tylko atrakcyjna cena, ale również wygoda. Wsiadamy sobie do takiego busa i możemy sobie przez całą drogę spać. Budzimy się rano wypoczęci i już jesteśmy na miejscu. Nie musimy prowadzić i skupiać się na każdym kilometrze drogi. I to chyba nawet większa zaleta niż koszty podróży.

Każdy, kto chciałby wyjechać do pracy do Belgii z Lublina może zarezerwować sobie bilet na busa odjeżdżającego z dworca autobusowego. To bardzo wygodny i tani sposób na podróż, na którą trzeba liczyć przynajmniej dwanaście godzin. Podróż busem to przede wszystkim komfort. Wsiadamy i nic nas nie interesuje, a na miejsce przyjeżdżamy wypoczęci.