Zajmuję się tworzeniem stron

Informatyka zawsze mnie interesowała. Ponadto wiedziałam, że to przyszłościowa dziedzina. Teraz prawie każdy ma komputer czy komórkę, powstaje wiele firm technologicznych. Warto było się tego uczyć, bo nie tylko sprawiało mi to przyjemność, ale byłam w tym dobra i nawet najtrudniejsze kwestie przychodziły mi z łatwością.

Tworzenie stron to moja pasja

tworzenie stron - KościanJuż w gimnazjum zaczęłam tworzyć pierwsze strony, głównie oparte na gotowych rozwiązaniach i szablonach. W liceum sama już tworzyłam strony od zera i szło mi coraz lepiej. Dodatkowo jeśli chodzi o tworzenie stron – Kościan to dobre miejsce na rozpoczęcie biznesu. Po prostu nie było tu żadnej firmy, która by zajmowała się tą dziedziną, a przedsiębiorców nie brakowało. Na studiach informatycznych tworzyłam strony dla wielu klientów, a po obronie magisterki założyłam własną działalność. Teraz tworze strony pełnoetatowo. Czasami zdarzają się marudni klienci, ale mnie to nie zraża. Efekt końcowy zawsze się obroni. Staram się iść z duchem czasu i poszukuję nowych rozwiązań w kwestii stron. Musiałam je dopasować do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, dodawać wyskakujące reklamy, czy przyciski social media. Wszystko po to, by nie wypaść z branży. W Kościanie pojawiło się już kilku informatyków od tworzenia stron, ale ja mam największe doświadczenie i najlepiej się na tym znam. Nie czuję zagrożenia ze strony innych. Wiem, że klienci doceniają moje starania, a nie tylko niskie ceny.

Tworzenie stron internetowych to bardzo zyskowne zajęcie. Mogę się spokojnie z tego utrzymywać i nawet zapisałam się na kurs tworzenia aplikacji mobilnych, by moc rozwijać swoją działalność. Wierzę, że jak zwykle mi się uda i odniosę sukces. W końcu człowiek uczy się przez całe życie, a konkurencja nie śpi.