Zakup diod do oświetlenia kuchni

 

Jakiś czas temu zmieniliśmy z mężem meble w kuchni. W sumie to zawsze marzyłam o tym żeby mieć taką kuchnię robioną pod zamówienie. Jednak nie mieliśmy takich środków na to. Dlatego też zamówiliśmy już gotowe meble z salonu.

Mąż montuje diody led w kuchni

diody led rgbWedług mnie też były bardzo ładne. Jednak chciałam żeby wyglądały jeszcze lepiej. I jakiś czas zastanawialiśmy się z mężem o zrobić żeby wyglądały lepiej. Doszliśmy do wniosku, że przydało by się nam jakieś dodatkowe oświetlenie tych szafek. W sumie wtedy wyglądały by jak takie robione na zamówienie. Mąż powiedział, że się tym zajmie. Mam dużo szczęścia bo ona naprawdę potrafi zrobić wiele rzeczy w domu. I tak powiedział, że trzeba kupić tylko diody led rgb w dobrym sklepie. Muszą być one rzeczywiście bardzo dobre żeby kuchnia wyglądała lepiej. Mąż w sklepie powiedział, że poprosił sprzedawcę o pomoc. Jednak zależało mu na tych diodach najlepszej jakości. Pan pokazał mu takie, które dają bardzo ładne światło a do tego nie pobierają dużo prądu do tego będą łatwe w montażu. I je właśnie mąż kupił. Prawdę mówiąc nie były one wcale drogie. Ja sądziłam, że takie rzeczy są na pewno dużo droższe. Nie wiedziałam tylko jak mąż planuje te diody zamontować. W sumie to nawet za bardzo w to nie wnikałam. Dla mnie najważniejszy był w końcu efekt końcowy. Trochę czasu zajęło mu to wszystko. Jednak kupił trochę tych diod a ja chciałam żeby były one przede wszystkim nad całym blatem.

W sumie po kilku godzinach pracy było już wszystko skończone. Mąż zawołał mnie żeby pokazać co zrobił. Gdy włączył te diody byłam pod wrażeniem. W sumie to moja kuchnia teraz wizualnie w niczym nie różniła się od takich robionych na zamówienie. Wyglądała naprawdę świetnie. A diody bardzo dobrze oświetlały cały blat.