Zakup skutera elektrycznego trójkołowego dla syna

 

Syn od dawna nie dawał nam spokoju odnośnie jednej rzeczy. Stwierdził, że on absolutnie potrzebuje skutera, i dopóki go nie dostanie, na pewno nie da nam spokoju. Wielokrotnie z nim o tym rozmawialiśmy, i choć jego argumenty są dość dobre, nadal nie mamy pewności, czy chcemy mu go kupować.

Trójkołowe elektryczne skutery prezentowały się znakomicie

skuter elektryczny trójkołowyPo kolejnej bardzo długiej rozmowie na ten temat stwierdziliśmy razem z żoną, że skoro nie mamy odpowiednich kontrargumentów, to najwidoczniej nasz syn ma rację. Musieliśmy być wystarczająco dorośli, byśmy byli w stanie to sami przed sobą przyznać. Udaliśmy się w trójkę do sklepu by obejrzeć co jest dostępne w ofercie. Okazało się, że skuterów jest tam bardzo dużo, i są one bardzo różne. Najbardziej w oko wpadł nam skuter elektryczny trójkołowy, i prawdę mówiąc chyba byliśmy w stanie wszyscy się na niego zgodzić. Widzieliśmy też po naszym synu, że i jemu się on podoba, dlatego też dłużej nie zwlekaliśmy. Porozmawialiśmy chwilę ze sprzedawcą i wynegocjowaliśmy delikatny rabat. Nasz syn dostał kluczyki by mógł osobiście przetestować skuter przed zakupem. Był naprawdę szczęśliwy – od dawna namawiał nas na ten zakup. Nie zamierzaliśmy dłużej tego odwlekać – gdy okazało się, że ze skuterem wszystko jest w porządku, sfinalizowaliśmy transakcję. Syn był wniebowzięty – dokładnie o coś takiego mu przez cały czas chodziło. My również odetchnęliśmy z ulgą – nie tylko zrobiliśmy słuszną rzecz, ale i w dodatku będziemy mieli teraz spokój od tematów związanych ze skuterami wszelkiej maści.

Skuter sprawdził się znakomicie. Nie ma potrzeby byśmy wymieniali go na jakikolwiek inny model. Działał znakomicie, był sprawny i zrywny, nie było sensu niczego w nim zmieniać ani ulepszać. Nasz syn również był tego samego zdania – widać było, że nadal jest bardzo zadowolony z zakupu.