Zalet diety z dostawą do domu

 

Jeśli brakuje nam w tygodniu czasu na samodzielne przygotowywanie codziennych zdrowych posiłków z odpowiednim bilansem mikro- i makroskładników, to warto postawić na usługi profesjonalnych dietetyków przygotowujących cateringi. Do wyboru jest mnóstwo różnych diet, które dostosujemy do swoich indywidualnych potrzeb, celów, upodobań i predyspozycji zdrowotnych.

Dietetyczny catering z dostawą

dieta z dostawą do domu poznańW Wielkopolsce w dobie pandemii rośnie zainteresowanie wykupywaniem pakietów cateringowych na dowóz. Ulubione restauracje i punkty ze zdrowym jedzeniem dostarczanym do stolików na świeżą są pozamykane, a Poznaniacy tęsknią za pysznym regionalnym jedzeniem. Kiedy fast foody i pizza już się nudzą, warto rozważyć zamówienie profesjonalnego cateringu dostosowanego do naszych potrzeb indywidualnie. Dobranie odpowiedniej diety na dowóz poprzedza zdalna konsultacja z dietetykiem i kucharzem, którzy skutecznie doradzą nam właściwe menu. Uwzględnią przede wszystkim potrzeby naszego organizmu, jego predyspozycje i dobranie właściwych produktów do potencjalnych schorzeń, jak np. alergie pokarmowe czy cukrzyca. Nie bez znaczenia będzie też to, czy zamierzamy schudnąć czy utrzymać obecną wagę – pod tym kątem zostanie dobrana odpowiednia kaloryka dzienna posiłków. Jeśli poszukiwana jest pyszna i  zdrowa dieta z dostawą do domu Poznań będzie idealną lokalizacją, aby zamówić usługę na dzień, tydzień lub nawet miesiąc.

Płacimy najczęściej z góry, ale poprzedza to zwykle jeden darmowy dzień cateringu „na spróbowanie”. Mamy wtedy możliwość zadecydować, czy dane posiłki odpowiadają naszym gustom smakowym i przyzwyczajeniom. Specjaliści żywienia zadbają też o nasze upodobania kulinarne wystawiając codziennie kilka alternatywnych opcji posiłki, jakie będziemy mogli na bieżąco dobierać każdego ranka. Posiłki dostarczane są pod wskazany przez nas adres.