Zalety pudełek fasonowych

Dwa miesiące temu, po długich namowach przyjaciół, otworzyłam w końcu sklep internetowy, w którym sprzedaje swoje wyroby. Moją pasją jest bowiem rękodzieło, nad którego tworzeniem spędzam każde popołudnie. Jest to głównie biżuteria oraz ozdobne kartki i ramki. Okazuje się, że wielu znajomych, ale też nieznajomych, chętnie kupuje ode mnie te produkty.

Pudełko fasonowe idealne do wysyłki

pudełka fasonowe od producentaNie spodziewałam się, że aż tyle osób będzie zainteresowanych produktami, które tworzę sama z pasji. Otworzyłam niedawno własny sklep internetowy i okazało się, że jest naprawdę spory odzew. Jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa i widzę teraz, że moi znajomi mieli rację mówiąc mi, że moje rękodzieło spodoba się wielu osobom. Pojawiło się jednak pewne wyzwanie. Większość produktów wysyłam pocztą. A co za tym idzie, trzeba je jakoś spakować. Postanowiłam od początku postawić na wysoką jakość, żeby być kojarzoną jak najlepiej. Udało mi się zakupić w większej ilości pudełka fasonowe od producenta, który swoją siedzibę ma niedaleko mojego domu. Jest to duża firma, od lat zaopatrująca wiele hal magazynowych w pudełka kartonowe. Okazało się, że właściciel firmy jest znajomym mojego taty i że jest w stanie regularnie dostarczać mi pudełka w różnych rozmiarach i to po hurtowej cenie. Wybrałam pudełka fasonowe, gdyż są one zamykane tak szczelnie, że nie potrzebują użycia taśmy. Przesyłka wygląda dzięki temu bardziej estetycznie i jest prostsza przy rozpakowywaniu.

Sprzedaż wysyłkowa wiąże się z tym, że produkt trzeba dobrze zapakować, aby dotarł nienaruszony do klienta. Otworzyłam niedawno sklep internetowy, przez który wysyłam swoje rękodzieło. Najlepiej sprawdzają się przy tym pudełka fasonowe, które sprowadzam w hurtowych ilościach od znajomego producenta.