Zapisałam sie na zajęcia do klubu

Moja siostra zapisała się do klubu fitness ze swoimi koleżankami. Dziewczyny już wcześniej chodziły do tego klubu i powiedziały siostrze, że są w nim organizowane ciekawe zajęcia. Mogłaby się z nimi wybrać żeby zobaczyć bo pierwsze zajęcia są darmowe. Jeśli jej się spodoba to będzie mogła kupić karnet w niższej cenie bo akurat jest promocja.

Zostałam pochwalona przez trenera osobistego

rekomendowany trener osobisty z WarszawyĆwiczenia, na których byłam z koleżankami bardzo mi się spodobały. Prowadziła je bardzo rozrywkowa pani, która sporo od nas wymagała. W klubie była miła atmosfera. Klub nowocześnie urządzony a na zajęciach leciała fajna muzyka, która motywowała bardzo do wykonywania ćwiczeń. W trakcie wykonywania ćwiczeń podszedł do mnie rekomendowany trener osobisty z Warszawy. Jak się okazało chciał mnie pochwalić, że do wszystkich ćwiczeń bardzo się przykładam. Wykonuje je poprawnie i pogratulował mi gibkości. Zrobiło mi się bardzo miło, ze zostałam wyróżniona z klubu. Trener osobisty, który do mnie podszedł jest podobno bardzo dobrym specjalista. Dziewczyny nie mogły uwierzyć, że rozmawiałam z tak znanym specjalistą i że mnie pochwalił. Po pochwale zdecydowałam się na wykupienie karnetu na kolejne zajęcia. Stwierdziła, że dzięki zajęciom będę się lepiej czuła. Dzisiejsze zajęcia w klubie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Byłam zmęczona ale także bardzo zadowolona. Stwierdziłam, że takie grupowe zajęcia są dla mnie idealne bo sama nie będę miała motywacji żeby w domu ćwiczyć.

Zajęcia uświadomiły mi, że człowiek powinien korzystać z takich atrakcji w swoim życiu. Nie można myśleć tylko o pracy i obowiązkach. Trzeba zadbać o siebie i o swoje dobre samopoczucie. Na kolejne zajęcia umówiłam się z dziewczynami w środę. Idziemy poćwiczyć na piłkach. Podobno są to bardzo fajne zajęcia.