Zaprojektowane ogrody i wnętrza w domach

W tamtym roku na wakacje z mężem pojechaliśmy do Chorwacji. Od dawna chciałam bardzo akurat tam spędzić swój urlop. Wszystko załatwialiśmy przez internet. Co prawda w Lublinie są biura podróży, ale ja chciałam załatwić praktycznie wszystko na własną rękę.

Projektowanie wnętrz nie jest prostą czynnością

projektowanie wnętrz Wiedziałam, że w ten sposób będzie po prostu taniej. W internecie była strona z której można było wynająć cały dom lub apartament. Z mężem zarezerwowaliśmy cały dom ze względu na to, że po dwóch dniach mieli do nas dojechać znajomi. Na stronie internetowej były naprawdę piękne domy. Przed dokonaniem wyboru bardzo długo czytałam wszystkie opisy i oglądałam wnikliwie zdjęcia. Jedne domy miały piękne ogrody. Widać było, że projektowanie ogrodów było robione mniej więcej tak samo. Pewnie to zakładanie ogrodów robił po prostu ten sam projektant. Trzeba jednak przyznać, że każdy ogród był naprawdę piękny. Także nie zwracałam uwagi na ogrody bo wszystkie wyglądały mniej więcej tak samo. Liczyło się dla mnie wnętrze domu. Bo aranżacja wnętrz nie w każdym z domów mi się podobała. W niektórych domach było widać, że musiał tam być projektant wnętrz i zrobić cały wystrój. Takie profesjonalne projektowanie wnętrz w Lublinie dla osób, które mają przyjechać na wakacje nie jest na pewno proste. Przecież każdy może mieć zupełnie inny gust. Jednak te domy, które były zaprojektowane miały bardzo jasne wnętrza, które mogły przypaść do gustu praktycznie każdemu. Takie właśnie wnętrze kojarzy mi się z wypoczynkiem. Zdecydowałam się właśnie na zarezerwowanie domu z projektowanym jasnym wnętrzem.

Mężowi dom ten także przypadł do gustu ale bardziej ze względu na to, że znajduje się tam bardzo duży basen. No duży basen też jest dla nie ważny, ale nie najważniejszy. W tym orku też planuje w taki właśnie sposób wynająć dom na urlop.