Zastosowanie znanego pierwiastka w kosmetyce i medycynie

Każdy z nas chce wyglądać młodo jak najdłużej. Zwłaszcza kobiety poszukują coraz to nowych kremów i preparatów, dzięki których ich skóra będzie wyglądać promiennie i gładko. W drogeriach i aptekach spotkać można różnorodne specyfiki poprawiające urodę. Wśród nich niezawodne, znane od tysięcy lat złoto koloidalne. Używane już przez Starożytnych, niedawno znów wróciło do łask.

Szerokie zastosowanie ekologicznego nano złota

ekologiczne nano złotoPierwiastek ten w kosmetyce wykorzystywany jest głównie jako mgiełka do spryskiwania twarzy. U kobiet dojrzałych redukuje istniejące zmarszczki, a także zapobiega powstawaniu następnych. Dodatkowo niweluje bardzo trudne do usunięcia przebarwienia. Nano złota powinny używać także osoby ze skórą atopową, która zazwyczaj skłonna jest do podrażnień. Używane w kosmetyce do poprawy wyglądu cery, ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie. Uniwersalne ekologiczne nano złoto działa pozytywnie na cały organizm. Poprawia trawienie oraz hamuje napady głodu, co ma wpływ na odchudzanie. Ponadto ma właściwości przeciwzapalne, dlatego wykorzystywane jest w leczeniu reumatyzmu. Pierwiastek ten ma także pozytywny wpływ na naszą psychikę. Działa na zasadzie endorfin, dzięki czemu pomaga w walce z depresją. Wskazaniem do stosowania są także problemy z sercem tj. arytmia czy nadciśnienie. Naukowcy dowodzą także, że pomaga ono w walce z rakiem. Jak widzimy właściwości złota są wszechstronne.

Złoto koloidalne jest do kupienia w sklepach proponujących produkty medycyny naturalnej. Korzyści płynące z jego zażywania są warte ceny, którą trzeba za nie zapłacić. Dostępne zazwyczaj w kapsułkach lub buteleczkach po około 300ml, niektóre z nich posiadają łatwe w użyciu atomizery. Preparat należy dawkować zgodnie z zaleceniami zamieszczonymi na opakowaniu.