Zbiórka dla dzieci z domu dziecka

Co roku w naszej firmie organizuje się zbiórkę pieniędzy dla dzieci z wybranego domu dziecka. Zbieramy tylko środki finansowe, dzięki którym kupujemy dzieciom nowe zabawki oraz słodycze. W tym roku zostałam wytypowana to przeprowadzenia takiej zbiórki.

Zabawki dla starszych i młodszych

zabawki dla niemowlątZnalazłam internetowy sklep z zabawkami, który ma atrakcyjne ceny i właśnie tam będę kupowała zabawki dla dzieciaków. Pojechałam tego samego dnia do wybranego domu dziecka, ażeby dopytać jakie zabawki mamy kupić. Mają być tam lalki, puzzle oraz nawet zabawki dla niemowląt, ponieważ w domu dziecka są również takie niemowlaki. Na liście znalazły się również klocki lego oraz samochody zdalnie sterowane. U nas w mieście jest sklep, w którym dostępne są zabawki firmy wader i można również kupić zabawki trefl, ale najpierw sprawdzę co oferuje ten internetowy sklep z zabawkami, ponieważ na pewno uda się zaoszczędzić, dzięki czemu dzieciaki dostaną więcej prezentów. W domu dziecka panowała przyjazna atmosfera a dzieciaki miały zabawki, którymi się dzieliły. Spisałam dokładnie wszystkie dzieci zgodnie z wiekiem, płcią i zainteresowaniami. To zdecydowanie pomoże mi wybrać właściwe dla nich zabawki. W firmie wielu pracowników zgłosiło się do mnie, że mają klocki lego, które kupili niedawno w sklepie, ale ich dzieci się nimi nie bawią i chętnie je oddadzą. Niektórzy również mieli puzzle i samochody. Sprawdziłam czy wszystkie zabawki są sprawne i przyjęłam je do zbiórki. Dodatkowo szef dał nam sporą sumę pieniędzy na ten cel, ażebyśmy mogli dzieciom kupić jakieś ubrania.

Uznałam, że dam wychowawcy placówki bon na ubrania i sama zdecyduje jakie kupić. Dzieci mają różne gusta i dobrze, ażeby wybrały sobie ubrania, które będą im się podobały. Dobrze, że u nas jest taka akcja organizowana.

Czytaj więcej na: http://hapik.pl