Zdecydowałam się na botoks i żałuję

Kiedy wybierałam się do kliniki medycyny estetycznej na botoks to nie sądziłam, że potem będę mogła być z niego niezadowolona. W końcu chciałam wyglądać młodziej i czuć się lepiej.

Botoks nie był dla mnie

botoksDlaczego by nie skorzystać z takiego zabiegu, skoro mam ku temu możliwości? Teraz to nie jest nic nadzwyczajnego. To tak samo popularne jak usg, kosmetyczka, czy wizyta u dentysty. Nareszcie medycyna estetyczna przestała być tematem tabu. Wiedziałam, ze żadne tam specyfiki drogeryjne czy maseczki mi nie pomogą na moje zmarszczki. Nie było ich co prawda wiele, ale źle się z nimi czułam, chciałam się ich pozbyć. Botoks wydawał się dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Jednak obecnie mój wygląd jeszcze mniej mi się podoba, niż do tej pory. Widocznie wstrzyknięto mi zbyt wiele botoks w twarz i przez to wygląda to dosyć komicznie. Moja twarz ledwo się rusza, a ja wyglądam jak naciągnięta lalka czy ofiara chirurgi plastycznej. Myślałam, ze to tylko pierwszy efekt, potem znikną ślady po nakłuciach i opuchlizna, jednak ten efekt się utrzymywał. Byłam przygnębiona i rozczarowana. Mój wymarzony zabieg okazał się całkowitą wpadką. Nie dosyć ze wydałam na niego pieniądze to jeszcze nie byłam z niego zadowolona. Mam nadzieję, że w przyszłości nie popełnię podobnego błędu, ale na botoks na pewno się już nigdy nie zdecyduję. jednak z drugiej strony moja koleżanka jest z tego bardzo zadowolona i mówi, ze dla niej botoks jest świetny.

Wolę już chodzić do kosmetyczki czy wybierać jakieś masaże twarzy czy kremy, ale na pewno medycyna estetyczna to nie jest dobre rozwiązanie dla mnie. Będę przestrzegać innych przez pochopnymi decyzjami.

Moja koleżanka poleca jednak Medevaq Bydgoszcz