Zdecydowałam się na dobre biuro rachunkowe

Postanowiłam rozpocząć swój biznes. Długo zastanawiałam się na co się zdecydować ale ostateczną decyzją pomógł podjąć mi mój mąż. Roman jest przedstawicielem handlowym i on zna się trochę na rożnych biznesach. Poradził mi otworzenie sklepu internetowego z ubraniami. Wiadomo, ze na ubraniach kobiety znają się najlepiej.

Poszukuję biura rachunkowego

biuro rachunkowe wrocławStwierdziłam, że Roman ma rację. Musze znaleźć dobrego dostawce a także biuro rachunkowe, które pomoże mi w prowadzeniu firmy. Ja nie znam się na tych kwestiach. Potrzebuje specjalisty, który będzie odpowiedzialny za wszystkie faktury i będzie w odpowiednim terminie mnie rozliczał. Biuro rachunkowe Wrocław zostało mi polecone przez znajomą, która także korzysta z ich usług. Biuro rachunkowe zatrudnia dobrych specjalistów i można się z nimi dogadać, że wszystkie dokumenty można do nich wysyłać mailowo. To dla mnie jest bardzo dobre rozwiązanie. Na początku na pewno nie będę miała czasu, żeby jeździć po mieście do księgowej. Musze skupić się na wielu czynnościach i zadbać o moich klientów. Biuro rachunkowe jest bardzo znane w naszym mieście. Czytałam o nich wiele pozytywnym opinii. Postanowiłam podjechać do nich i ustalić warunki naszej współpracy. Moje sprawy będą prowadzone przez panią Milenę, która ma spore doświadczenie w księgowości. Pani Milena podała mi swój prywatny numer kontaktowy i będe mogła się zawsze z nią kontaktować  w różnych pilnych sprawach.

Pani Milena bardzo mi się spodobała. Jesteśmy w podobnym wieku. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Powiedziała jakie dokumenty będą wymagane w trakcie zakładania działalności. Jeśli będę miała jakiekolwiek wątpliwości to mam od razu się z nią kontaktować. Bardzo ucieszyłam się, że koleżanka poleciła mi to biuro. Teraz moge spokojnie skupić się na pracy.